Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni, mikor kell szakítani, és mikor érdemes küzdeni a kapcsolatért?

Figyelt kérdés

Januárban fordult meg a fejemben először, hogy lehet el kéne költözni páromtól. Részegen kiabált velem órákig, konkrétan a semmi miatt, utólag belátta ő is. Előtte is előfordult, hogy megbántott(nem ennyire) de akkor még nem kezdtem ilyenen agyalni mert nyilván senki nem tökéletes.. De valamiért azóta az este óta egyszerűen nem megy ki a fejemből ez a gondolat, pedig azóta nem volt probléma meg megbeszéltük stb:(Most lenne hova mennem, de el kéne dontenem már mi legyen, adjunk-e még esélyt a dolognak vagy ne. Mostanában amúgy tök jól elvagyunk. Év elején nekem munka miatt, meg egy más dolog miatt is elég nehéz időszakom volt lelkileg mellettem volt végig. Valamiért az az eset nem megy ki a fejemből. Próbáljam elhessegetni valahogy ezt a gondolatot?

Másfél éve vagyunk együtt, későbbi jövő, gyerekek is szóba kerültek ezért is nem tudom mit tegyek.



2021. ápr. 20. 08:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan beszélt mármint miket mondott neked részegen? Úgy értem csúnya szavakat ilyesmire gondolok.
2021. ápr. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%
Megbeszéltétek.Most jol elvagytok.Én nem szakítanék e miatt,mert így elég indokolatlan lenne ez most.Ha újra van vmi,akkor fontold meg.
2021. ápr. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hivjak kiabrandulasnak. Te tudod eldonteni, hogy igy van-e ertelme folytatni.
2021. ápr. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Addig kell dobbantani, amíg van hova menned. Komolyan olyannal akarsz gyereket vállalni, aki képtelen kontrollálni, mennyit iszik?
2021. ápr. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Yoda m. ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Nehéz lenne ezt itt nekünk eldönteni... hogy mit érdemes tenned.


A legfontosab: az őszinte beszélgetés pároddal. Hogy például hogyan jutott el a részegség állapotáig anno.

Meg hogy mit gondol ő erről.

De ebben az is benne van, hogy elmond neki a legbensőbb érzéseidet, gondolataidat. Ezt is, hogy megfordult a fejedben a szétköltözés lehetősége.

Vesd fel, bátran.

És csak figyeld a reagálását. A szemét, testbeszédét... az nagyon sok mindent elárul róla.

Sokszor van az, hogy nem merjük nyiltan kimondani, amit gondolunk. Magyarán: nem vagyunk òszinték egymáshoz.

Nert félünk a Másik reagálásától. Hogy az nem fog tetszeni neki.

Ha a párod igazán szeret téged, akkor azt fogja válaszolni (lehet, hogy elcsukló hangon), hogy ... hát, ha menni akarsz, akkor eredj.

Ha ilyet mondana... akkor ez jelent valamit. Többet, mint amit szoktunk ilyenkor gondolni. Konkrétan azt, hogy hát akkor NEM is szeret. Ha ilyen könnyen ráhagyja, s elenged.

Nem biztos!

Erre is gondolj, ha válaszol.

Ha elmered neki mondani...


De azt is megkérdezheted Tőle:

- Mit szeretsz bennem? -

Ez egy naggyon velős kérdés.

És ha tudod, akkor írd meg, hogy mit válaszolt... Az is sokat elárul róla.


Az ERŐ legyen veled!

2021. ápr. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!