Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még remény, hogy a jövőben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még remény, hogy a jövőben javuljon a kapcsolatunk? 27/F

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 7 éve vagyunk együtt és van egy 2 éves fiunk. A születése után kezdődtek a gondok, volt kisebb-nagyobb vitánk, de mostanra már barátnőm túl sok negativítást rak a kapcsolatunkba.


Pl valamelyik nap random felhozta, hogy amióta ismer, mindig "butatelefont" használok, nem is vagyok fent semmilyen közösségi oldalon. Mire mondom neki, hogy nekem nincs ezekre szükségem, erre azt válaszolja, hogy 2023-ban ezeknek már alap dolgoknak kell lenniük.

Nemrég vezető beosztásba kerültem a munkahelyemen ás azóta kevesebb időt tudok otthon lenni és emiatt sokszor duzzogva vár otthon, hogy sosem tudunk semmit együtt csinálni, a fiammal sem törődöm. Ehhez képest neki hol van munkája, hol nincs, mindig kitalál valamit, hogy miért akar máshova menni (itt unta magát, ott nem érezte jól magát, amott túl húzós volt). Hiába próbálok akármit megbeszélni, mindig megsértődik és elkezd ordibálni, hogy úgyis olyan rossz apa vagyok, semmire nem vagyok jó stb. Ha szakításra kerülne sor, nem hiszem, hogy egy ilyen idegállapotban lévő nőnél jó helyen lenne a gyerek. Próbálom megmenteni ezt a kapcsolatot, nem jutunk egyről a kettőre.


2023. szept. 30. 22:13
 1/6 anonim ***** válasza:
27%
Miben remenykedsz pontosan? Megvaltozni nem fog, jobb mar nem lesz.
2023. szept. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%

Szóval szerinted maximálisan eleget teszel az apai teendőknek, ő meg teljesen jogtalanul hisztériázik??


Nyilván 😂

2023. szept. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Talán... viszont ez a gödör az amiből ti önerőből nem fogtok tudni kimászni! Vonjatok be egy szakembert. Nem biztos, hogy meg tudja oldani (a leírás alapján már eléggé kihűlt érzelmileg a kapcsolatotok), de a gyerek érdekében tegyél meg ennyit!
2023. szept. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Nálad biztosan jobb helyen lenne a gyerek, amikor otthon se vagy. Meg szerintem te is ugyanolyan idegbeteg lennél, próbáld csak ki egy hétig, maradj otthon te a gyerekkel.
2023. szept. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Tipik pasi. Sosincs otthon, fogalma nincs semmiről, de ő aztán jobban tudja. Kíváncsi lennék, meddig bírnád.
2023. okt. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jaja, tipikus pasi, meg tipikus nő... ezzel együtt egyetlen kapcsolatot mentet még meg ahol a "rendbetétel" csak a másik hibáztatásából áll.
2023. okt. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!