Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ebben a helyzetben ti tennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a helyzetben ti tennétek lépéseket ?

Figyelt kérdés

Házas férfi vagyok. Válallkozóként dolgozom és van egy cég ahová már 2 éve járok. Itt egy régi hölgy ismerősömmel találkoztam, akit még a házasságomat megelőzően ismerek. Sokat dumáltunk mióta láttuk egymást, azonban a feleségem ezt nem nézte jó szemmel. Én szóltam az ismerősnek erről aki felvette a kapcsolatot a feleségemmel, hogy semmi oka erre a féltékenységre, hiszen ő is házas.


Azt tudni kell, hogy mind kettőnkben van egy fajta tiltott vágy, azonban nem adtunk ennek hangot. Ettől függetlenül voltak ráutaló üzenetek de semmi sem történt, alapból inkább baráti volt a viszonyunk, vagy talán még annyi sem. Nem mentünk sehova együtt, melóban váltottunk pár szót, néha felhívtuk egymást és ennyi. Tudom tudom nem vagyunk ártatlanok, ezért is írtam le, hogy lássátok az egészet.


Szóval amikor beszéltek először ment az ócsárolás, a gusztustalan beszéd, ami kell. Utána már lehiggadt a feleségem és szinte már már barátkozni kezdett a nővel. A vége az lett, hogy a feleségem, az ismerősöm és az ISMERŐSÖM FÉRJE szemében is én lettem a sz.r ...


A feleségem hazudozik a nőnek, hogy én miket mondtam róla, az ismerősöm pedig elmondja a feleségemnek, hogy mi barátok voltunk de ez neki nem fér bele ezért itthon is én vagyok a sz.r, a férj pedig csak azt látja, hogy én hazudtam a feleségének, mert ő otthon azt adta elő, hogy mi mekkora barátok vagyunk.


Igazából tekintve, hogy tényleg meghúztuk a határt nem érzem magam hibásnak azért, mert beszélgettem egy nővel aki amúgy az esetem. Az más, hogy ezt itthon nem tálaltam, hiszen a feleségemnél ez váló ok.


A másik oldalon hibásnak érzem magam, mert az ismerősöm úgy tudta, hogy itthon mindent tud mindenki, ezért is bukott ki, mert hívott amikor itthon voltam.


Ennek okán ő otthon is úgy tálalta, hogy mi jóban vagyunk így a férj is ezért tart engem semmibe.


Most ott tartunk, hogy a feleségem képes tovább kutakodni, nyomozni, undorítóan alámásni és olyanokat mondani a hátam mögött, hogy ez a nő utáljon.


Én továbbra is ezen a munkahelyen is dolgozom. Heti 3x kb. Szóval találkozunk és kellemetlen, hogy nem tudom mit mondott neki a feleségem, aki elzárkózik ettől. Onnan tudom, hogy beszél vele, hogy heti 1x - 2x hasba akaszt ilyen olyan kérdésekkel, hogy ,, jah amugy mikor itt ott voltunk akkor is beszéltél vele ?? , na mindegy majd megkérdezem tőle.. "


Szóval itt tartunk most. Azon agyalok, hogy mindent itthagyok. Bár 11 év van mögöttünk de kezdem magam bezárva és megalázva érezni..nem csaltam meg a feleségem, nem érzem magam hibásnak..


2023. okt. 1. 09:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%
Megcsaltad érzelmi érzelmi téren és megcsalnád, ha a másik nő hagyná magát. Úgyhogy igaza van mindenkinek te vagy a szar. Nyugodtan válj el és keress magadnak szingli nőket, ha annyira nem bírsz a himbilimbiddel!
2023. okt. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%

Okos feleség.

En nem tudnék igy sz.rt kavarni engem összevissza csalnának.

2023. okt. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%

Érzelmileg megcsaltad, ő ezt megérezte, aztán bizonyítékot is talált erre (a másik nő személyében). Nehogy már te legyél az áldozat!


Költözz el akkor, és legközelebb a következő nődnek ne hazudj a képébe!

2023. okt. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%

Egyébként ja nagyon okos nő, büszke vagyok rá, én szintén megkavarnám a szart ugyanúgy, vagy hasonlóan. 😈


(#1)

2023. okt. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
4%

Látod kérdező? A női bosszú...

Vagy körbeugrálod őket, akármekkora nárcisztikus hulladékok, vagy tartod a hátad a késeknek.

Csak egoista p.csákkal ne kezdj sosem, akik azt hiszik, az ő s.ggükből süt a nap.

Manapság még ezeket a mangalicákat is isteníteni kell, véletlenül találsz egy jobb nőt, neked konyec.

2023. okt. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
71%
#5: Te miről beszélsz? Felesége háta mögött "barátkozott" más nővel, hogy megtudja dugni! Direkt belevonta a nagy tervébe, hogy ne legyenek nyilvánvalóak az indítékai! Viszont a feleség nem olyan idióta, mint ő és inkább összebarátkozott a másik nővel és férjével, hogy szemmel tartsa. Az imbecil kérdező pedig a hibákat halmozta. Arról nem tehet senki, hogy a nem a nyakán lévő fejét használta csakis ő! Most nincs pina se otthon, se máshol, beégett és azért akar válni! Na tegye meg, szívességet tenne mindenkinek körülötte!
2023. okt. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%
Alja módon viselkedik a feleséged, de úgy kell neked. Már alapból a mások nőnek nem kellett volna elmondani, hogy féltékeny. Mi köze hozzá?
2023. okt. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem ebben a történetben mindenki egyformán "egy sz@r alak"!

- A kérdező is aki megcsalta volna a feleségét ha a nővel eljutottak volna addig.

- A felesége sem különb aki már utólag kavarja a sz@rt, ahelyett hogy eldöntené hogy mit akar ezek után kezdeni a férjével. Ha válni akar mert megcsalták érzelmileg, akkor adja be a válási papírokat. De ha megbocsájt akkor meg ne kavarja utólag a sz@rt.

- A nő ismerős is a ribizli, aki meg félti a jól megszokott életét (közös vagyont) ezért állt át a feleség oldalára amikor rájött hogy a férjével való kapcsolatát (jól megszokott életét) veszélyezteti a feleség hiszije.

Minden szereplő utólag menteni próbálja a saját s*ggét!

Kérdező én a helyedben elválnék a pcsába!

Keress másik munkahelyet és kezdd elölről tiszta lappal az életedet! Szabadulj meg ezektől az emberektől (már amennyire lehet, ha van közös gyerek akkor vele azért törődni kell)! És a legfontosabb, hogy tanulj a saját hibádból, mert te is vastagon benne vagy ebben az egész történetben!

2023. okt. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
35%
A feleséged egy tahó. Így nem viselkedünk.
2023. okt. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
91%

"a feleségem képes tovább kutakodni, nyomozni, undorítóan alámásni és olyanokat mondani a hátam mögött, hogy ez a nő utáljon"

Már rég meghalt a házasságotok, ha a feleséged képes a hátad mögött rosszat mondani rólad.

2023. okt. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!