Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan lehet azt elérni egy...

Hogyan lehet azt elérni egy fiúnál hogy ő tegye meg az első lépéseket ilyen helyzetben? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok! :) Van egy fiú aki nagyon bejön nekem, de sajnos nem vagyok az a határozott típus hogy odamenjek és én szólítsam le... illetve ez nekem nem is tetszik, ha egy lány szólít le egy fiút. Tudom, hogy semmi rossz nincs abban, ha kivételesen nem a fiú kezdeményez, de nekem ez valahogy mégse jön be. Volt már ilyen szituációm, és ott barátok segítségével ismerkedtünk meg, viszont itt most nincs vele közös barátom. És az a gond, hogy még nem is beszéltünk. Szóval hogy lehetne valahogy mégis elérnem azt, hogy mégse én szólítsam le, de valahogy jelezzem neki hogy nem közömbös számomra vagy valami ilyesmi? Azt, hogy ő mit gondol, arról fogalmam sincs de múltkor is pl. rám mosolygott bár amilyen önbizalom hiányos vagyok bemagyarázom magamnak hogy valaki másra mosolygott és csak félrenéztem. Lehet hülye kérdésnek tűnik így elsőre, bocsi :P És lehet maradi vagy gáz vagyok hogy nem akarok én kezdeményezni, de sajnos az nem én stílusom. Szóval bármi tipp ? Komoly válaszokat várok. Rosszindulatú kommenteket nem kérek és csak hogy tisztázzuk nem 13 éves vagyok, illetve mielőtt az első válasz az lenne hogy igenis kezdeményezzek én, tegyem szét a lábam vagy hívjam fel magamhoz arra is nemet mondanék. Köszönöm. :)

2014. márc. 3. 19:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mosolyogj vissza
2014. márc. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ha megtaláltad a tökéletes választ, szólj nekem is! :)
2014. márc. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
Szentem csak viccesen nézd ugy ho őis lássa ha megvan a szem kontakt akkor krimaszolj v pl.kezeddel mutass szivet és mutogasd neki a kezeddel hogy jöjjön ide.Aztán ha ottvan beszélgess vele légy vicces az a lényeg , de a barátnőidnek a beszélgetés közben nem kéne ott álni mert lehet elveszi a fiú önbizalmát.Nálam ez bejött:) 18/F
2014. márc. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Akkor van gáz, ha Ő sem a kezdeményező típus. De egyébként nem tudom honnan ismeritek egymást, de kezdeményezni nem csak durr-bele lehet, hogy odamész és "Figyi! Nem is ismersz, de nagyon tetszel!". Nem csak így lehet. Oda lehet menni és beszélgetni HÉTKÖZNAPI DOLGOKRÓL, a többi meg kialakul.

Csak úgy nem tudod elérni, hogy kezdeményezzen nálad, ha még csak nem is ismer, ráadásul esetleg "nem is tudja, hogy a világon vagy".

Szóval valahogy hívd fel a figyelmét magadra, mondjuk éppen így. Egyébként azért is jó, ha így elbeszélgettek, mert jelenleg csak a külsejét látod és ha elbeszélgettek és kicsit megismered, lehet rájössz, hogy nem is Ő kell neked.

2014. márc. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Első, rettentően hasznos voltál köszi...
2014. márc. 3. 19:24
 6/13 anonim ***** válasza:

mennyi vagy, 14? :D

amúgy ja, mosolyogj neki te is. tuti, hogy vissza fog mosolyogni. szugeráld azzal, hogy bámulod. szerintem akkor már neki is lesz annyira bátorsága, hogy odamenjen hozzád

2014. márc. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

#3: hát azért a szív mutogatás az elég furcsa nem ? :D elég rámenős.:P mármint lehet hogy nálad bevált de nem tudom hogy ő ilyen típus-e... viszont ebbe a barátnős dologba van valami ezt már mondták többen is én meg mindig velük vagyok.:s

#4:hát csak annyi hogy egy suliba járunk. csak nem lenne fura hogy csak úgy odamegyek dumálni?! nem tudom akkor lehet csak nekem fura én bevallom az ilyenektől félek rendesen :D

2014. márc. 3. 19:28
 8/13 A kérdező kommentje:
#6: nem, nem 14 :) hát nem tudom, lehet... megpróbálom:D
2014. márc. 3. 19:29
 9/13 anonim ***** válasza:
Amúgy elég elcsépelt dolog, de esetleg bejelölheted FB-n, ha használod és Ő is használja és lájkolhatod mondjuk a [profilképét], UTÁNA odamehetsz hozzá esetleg. Vagy tégy ahogy jónak látod... csak egy ötlet. Meg ha esetleg kapcsolatban van, az is esélyes, hogy ott ki van írva, megmenthet egy beégéstől ha tudod.
2014. márc. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
#9: hmm köszi :) ez jó tipp. nem vagyok nagy fészbukos de most talán beválhat:D
2014. márc. 3. 19:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!