Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom felajánlotta hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minnie1991 kérdése:

A barátom felajánlotta hogy költözzek hozzá,de volt "feltétele" is. Szerintetek ez normális? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Fizetek egy albérletet, 140+rezsi. A történet lényege hogy a párom felajánlotta hogy költözzek hozzá, ő megspórol nekem havi 140et, de én fizetem a kaját, én vásárolok be, és én veszem az országbérletet amivel utazgatunk.

Ha elkezdünk számolni, az albim 140 + 8500 kozoskoltseg + minimális rezsi. A párom ingyen lakik, könnyű fizikai munkája van, amiért cserébe ingyen lakhat, és a rezsit is állja a tulaj.

Ő azt mondja nekem is előnyös mert tudok félre tenni, szerintem meg kihasznál, és érdekből van velem. Szerintem ha két ember van a kapcsolatban, az lenne a normális hogy mindkét fél részt vesz a kiadásokban. Szerintetek ?



2023. okt. 1. 18:14
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
95%
Dehogy normális, sürgősen dobd ki.
2023. okt. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
94%
Elég gáz felesbe kéne mindent.
2023. okt. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
95%

magyarul nem ösze akar költözni veled, hanem cselédet keres:D

Nevetséges:D


F30

2023. okt. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
94%
Nem tartanék el, meg nem etetnék egy pasit abbol csak lehúzás van.
2023. okt. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
94%
Csere azonnal
2023. okt. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
88%

"A párom ingyen lakik, könnyű fizikai munkája van, amiért cserébe ingyen lakhat, és a rezsit is állja a tulaj"


Hát én ezt eskü nem értem, hogy hol lakik ingyen, meg ki a tulajdonos, de a leírt kérdés alapján ez egy ócska strici aki most + még egy emberen akarna élősködni. Erősen remélem hogy trollkodsz mert ezzel kapcsolatban ilyen alnaív buta kérdést kiírni meg valami olyan szinten ostobaság hogy arra nincsenek szavak...

2023. okt. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
97%
A vásárlás nagyon megfoghatatlan kategória. Ki dönti el, hogy mit vásárolsz? Ha te, akkor még elmegy, de ha ő, akkor megvetetheti veled még azokat a termékeket is, amelyeket még ő sem venne meg magának. Szóval ingoványos ez a talaj, én nem mennék bele.
2023. okt. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
93%

Fúúú...

Mi most válunk. Eddig négyen laktunk, az exem, egy ovis, egy kamaszlány és én. Most hárman maradtunk. Hónapok óta figyelem a kiadásokat, és FELE ANNYIT költünk kajára (is). Hihetetlen, hogy egy férfi annyit zavált, mint mi hárman.


Ezt csak azért irom, nehogy azt hidd, hogy a költéseid duplázódnak. Inkább háromszor annyi lesz az!

2023. okt. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
70%
Ti már a múltkor is gázak voltatok.
2023. okt. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
84%

Egyrészt hol lenne elég 140 kajára..ugyan már.

Mocskos ingyenélő szarházi!

Sose fizesd egy férfi kajáját, rohadt sokat esznek!

Amúgy meg simán kuka, de előtte szemen is köpném, hogy a k anyját húzza le így!

2023. okt. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!