Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha feltételezem hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha feltételezem hogy a barátom lop tőlem, jó tesztnek az alábbi?

Figyelt kérdés

A 13.válasz tett bogarat a fülembe

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..



Nekem az a furcsa, hogy eltűnnek tőlem a plüss hajgumik


Ilyenek

[link]


Amikor falfestés volt és minden berendezés is ki lett pakolva, még ott sincsenek, semmi mögé le sem esve. Úgy felszivodnak a hajgumik akármikor veszek, hogy nagyon maximum 1-2 napig van csak 1 meg, ha veszek kettőt, a héten már vennem kell újakat mert egyik sincs meg. Vannak amiket mégcsak nem is hordtam, másnap eltűnt.


A barátom hülyének nézne, ha ezzel támadnám be. És megsértődne.

De azon gondolkodom hogy veszek vagy 5 hajgumit és lerakom mindenhova a lakásban. És sokszor kimegyek pl wc-re és magára hagyom.

És ha már nincs nálam a barátom, ha eltűnt vmelyik, akkor ő lop.


(Az én barátom is olyan, mint 13.komment, hogy röhög azon, ha átver vkit)


2022. dec. 2. 07:53
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
100%
Ez komoly???
2022. dec. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
84%
Miért nem normális pasival jössz össze?
2022. dec. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 A kérdező kommentje:
A legkülönlegesebb hajgumikat veszem, és napokon belül tűnnek el, egyszer kétszer még nem hat meg, de rendszeresen már komolyan kikészít az hogy HOVA TŰNNEK EL?
2022. dec. 2. 08:01
 4/55 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez óvoda. Ha igaz
2022. dec. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
60%
Szegény srác meg lehet azt hiszi még, hogy talált egy normális lányt.
2022. dec. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 A kérdező kommentje:
23.kommentet olvasd a "szegény srác"-okról.
2022. dec. 2. 08:11
 7/55 A kérdező kommentje:
13.at
2022. dec. 2. 08:11
 8/55 anonim ***** válasza:
87%
Bzdmeg!!! Ha tényleg nő lennél, tudnád, hogy a hajgumik ELTÜNNEK. én sem tudom, hogy hova, de eltünnek
2022. dec. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 A kérdező kommentje:

Eleinte én is igy voltam ezzel!!

Nem is érdekelt eltűnt kész veszek másikat.

De amikor egy falfestésnél, vagy lomzalanításnál, vagy minden átpakolasnál sincs meg egyik sem, kikészít màr, és van ami fájó is, mert cuki volt, vagy bármi és még nem is hordtam.

Nem tűnhetnek el csak úgy az éterben! Anyagi tárgyak!

2022. dec. 2. 08:25
 10/55 anonim ***** válasza:
80%

Ember, a hajgumik nálunk is eltűnnek, pedig senki nem lop a másiktól!!! (másik ilyen fogyóeszköz a zokni...)


Bakker, meg ez mi már, hogy ezen a szutyok oldalon valami random komment "bogarat ültet a füledbe" - elolvastam - és ebből hogy következik, hogy a párod olyan, mint amilyet az a komment leírt? Te nagyon kattos vagy bakker, vagy nem tudom. Korán van még és sokat agyalsz...

2022. dec. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!