Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm ellustult és kezd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm ellustult és kezd hízni mit mondjak neki hogy észre vegye magát?

Figyelt kérdés

A barátnőm nagyon sokat sportolt heti négy alkalommal ami elég sok és nagyon sportos volt viszont egy éve abba hagyta viszont elkezdett sokat enni mert tudta hogy vékony és azt gondolta hogy nem fog meghízni.


Mivel otthonról dolgozik semmit nem csinál még bevásárolni is sokszor nekem kell még akkor is ha én egésznap dolgozom. Mostanában nagyon meghízott mivel nem csinál semmit és nem veszi észre, veszi az új ruhát mert kihízta a sportos alkatát bőven már szinte dagadt ami nagyon durva egy év leforgásában. De nem akarja magát észre venni hogy meghízott. Nekem nem volt bajom vele sokáig de amint meghízott lett és megbeszélném vele de nem tudom hogyan tegyem mert félek ettől egy picit.


24/F



2023. okt. 2. 17:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
Amit itt leírtál azt esetleg neki mondd el???
2023. okt. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Mennyit hízott kb.?
2023. okt. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
87%

Egy év hosszú idő ahhoz, hogy ne vetted volna észre közben a hízást. Már jóval előbb kellett volna erről beszélned/beszélnetek.

Mit gondolsz, boldog és kielégült a barátnőd? Vagy hiánypótlás céljából, más dolgok helyett eszik többet a kelleténél?

2023. okt. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
31%
Nagy kufferba jó pakolni
2023. okt. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
2-es hát szerintem olyan 20-30kg-t így észrevétel alapján de a súlyáról nem tudok semmit max sejtek hogy már olyan 80,90kg lehet. 3-as valahogy boldogabbnak tűnik mint azelőtt ezért is nem merek annyira erről vele beszélni
2023. okt. 2. 18:37
 6/19 anonim ***** válasza:
94%
Mit ér a kapcsolatotok, ha nem tudsz vagy mert őszintén beszélni vele?
2023. okt. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
*mersz
2023. okt. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Sztem menjetek együtt sportolni. Főzzetek egészséges kajákat. Ennyi az egész :)

Mindenképp beszélj vele.

2023. okt. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
60%
Najó az komoly. Reménykedtem, hogy kb 5-7 kg-ot és azt túlzod el, de ha 30 kg-ot hízott az azért látszik, hogy nem 5. Mindenképp beszélj vele. Kedvesen de őszintén és azt is mondd el, hogy szereted és törődsz vele és azért (is) mondod.
2023. okt. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
93%

Én nem vagyok szívbajos, napi szinten cseszegettem a férjemet mert 173 cmhez 110 kilós lett.

Végül egy betegség miatt rákényszerült a diétára, kórházba került, majdnem meghalt.

Most már leadott sokat…

Nem tudom hogyan lehet ezt szépen tálalni de én bunkó módon közöltem vele, mert azt hittem hogy akkor észbe kap.

2023. okt. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!