Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más is van vele úgy, hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van vele úgy, hogy ha párkapcsolatba kerül, ellustul, motíválatlanná és unalmassá válik?

Figyelt kérdés

34 éves férfi vagyok.


Amikor egy hosszabb, pár évig tartó kapcsolatba kerülök, mindig ellustulok, megszűnik minden motívációm, érdeklődésem, nincs kedvem kimozdulni, dolgozni, kitalálni dolgokat, elhagy a kreativitásom, a humorom.


Nem tudom, hogy azért van-e ez, mert mindig energia-gyilkos nőkkel jövök össze, vagy általában rossz hatással vannak-e rám a párkapcsolatok. Amikor nincs senkim, kicsit szomorú vagyok és irigylem azokat, akiknek van társuk, de tele leszek élettel, energiával, kalandvággyal, és úgy érzem, minden téren teljesebb életet élek.


Mások is vannak ezzel így?



2019. jún. 21. 12:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem csak megszívtad a választásaiddal és csak te pedáloztál. Így könnyen lesz az ember csüggedt.

32/f

2019. jún. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én nem így vagyok ezzel, a hiba benned van, bocsi. Én soha nem voltam motiválatlan, nem lustultam el.

Neked kell változtatni, megvizsgálni önmagad, hogy miért is vagy ilyen, vagy egyáltalán miért történik ez veled. Ezt egyedül csak te tudod megoldani, más nem.

2019. jún. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1:


Nem, épp hogy sosem pedáloztam, valahogy mindig a nők válaszottak engem, én inkább csak belementem a dologba. Ezért is alakulhatott úgy, hogy inkább beletörődésről szóltak ezek a kapcsolatok, hiányzott az az érzés, amit a ragadozó érez, ha elejt egy prédát.


#2: Nem is várom, hogy más oldja meg, csak önismereti okokból érdekel, mennyire gyakori ez a jelenség másoknál. Néha egy konkrét tanácsnál sokkal érdekesebbek a valós tapasztalatok.

2019. jún. 21. 12:52
 4/7 anonim ***** válasza:

Ember, ha eleve nem lelkesedtél a csajért, nem csoda, hogy a kapcsolatban eltespedtél. Ilyenekbe inkább ne menj bele, mindkettőtöket megkímélve ezzel.

32/f

2019. jún. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Pont fordítva, egyedül minden mindegy. Mondhatni, vagyok mint polcon a befőtt.

Van egy párom, nagyon aktív leszek minden téren. Nem jött volna a párom, mai napig nincs házam, kocsim, nyaralóm, mert egyedül semmi nem érdekelt. Nem volt miért, kiért csinálni bármit is.

2019. jún. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálam pont fordítva, egy kapcsolat inspirál és motivál, hogy kihozzam magamból a legtöbbet. Most a párommal pl közösen sportolunk, hogy csak egy példát mondjak. Szingliként meg általában otthon a tévé előtt zabáltam a pizzát. Meg úgy általában nem volt kedvem menni sehova.
2019. jún. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha eleve csak úgy a nők halásztak ki, akkor talán nincs mit csodálkozni, hogy egy idő után megunod. Magadban van a hiba, ha lustának és motiválatlannak érzed magad.
2019. jún. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!