Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak túlgondolom vagy tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak túlgondolom vagy tényleg fura?

Figyelt kérdés
Egy éves házasok vagyunk a férjemmel. Tavasszal hagyta ott a munkahelyét, de azóta is megmaradt a jó viszony pár kollegájával, kimondottan egy nővel. A nővel előtte sokat dolgoztak együtt. Na azóta is elég sokat beszélgetnek, szinte napi szinten Messengeren. Ez normális?

2023. okt. 7. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha sokat kimaradozik, tőled elhidegül, akkor megvan a valószínű válasz rá. De nem 100%! Mutassa meg mit beszélnek, ha el vagy hanyagolva több téren!
2023. okt. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Csak ha nagyon ronda.
2023. okt. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

Ismerd meg a nőt.

Csinálj vele közös programot.

Aztán vond le a következtetéseket.

2023. okt. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mesél a beszélgetéseikről?
2023. okt. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem érzem, hogy elhidegült volna és nem is jár el gyakran. Ha ritkán van valami összejövetel a kollegáival akkor a csaj is ott van.

A beszélgetéseikről nem különösebben mesél, de ha valami olyanról beszélünk, akkor megemlíti, hogy xy-al is ez történt stb.

De nem egy virtuálisan beszélgetős típus, ezért fura

2023. okt. 8. 08:49
 6/8 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem ideje belenézni a telefonjába. Nem érdekel, ha lepontoztok, de én is jártam már így. Bármit, bárhogy kérdeztem csak az lett a vége, hogy semmi baj, nincs senki, bebeszélem magamnak stb. De mikor lesüllyedtem az ő hazudozásának szintjére, és belenéztem, megtaláltam a hiányzó válaszokat..
2023. okt. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Volt már, hogy bele-belenézegettem, de igazából nem láttam flörtölgetést, inkább csak azt, hogy kb mindenről elbeszélgetnek, meg szivatgatják egymást
2023. okt. 8. 12:19
 8/8 anonim ***** válasza:

Továbbra is javaslom azt hogy ismerd meg őt, tölts el vele időt, majd hozd meg a döntést.

Ki tudja, lehet hogy neked meg ő lenne az egyik új barátnőd, persze az is lehet hogy nem.

Egyszerűbb megismerni mint túlgondolni szerintem.

2023. okt. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!