Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lány baráttal rossz ötlet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány baráttal rossz ötlet megpróbálni, ha tudom, hogy még évekig találkozni fogunk akármi lesz?

Figyelt kérdés
Már lassan két éve ismerjük egymást. Még több év van az egyetemből, szaktársak vagyunk. A gondom az, hogyha külsőre az ideálom a 10/10 akkor ő olyan 6/10 lehet, viszont emberileg és a személyiségét nagyon kedvelem. Közös a baráti társaságunk, szóval ha nem jönne össze ez is múlhat rajta. A storyban a leggázabb, hogy még mikor megismertük egymást utalt, de visszautasítottam mert túl jól kijöttünk, és nem akartam elveszíteni mint barát, és mivel a külsejével nem voltam teljesen biztos, úgy éreztem kihasználnám. Mostanában éreztem azt, hogy vonzódom hozzá szexuálisan, de annak akarom ráfognk, hogy már régen voltam lánnyal, vagyis nem akarom kihasználni. 20/f

2023. okt. 7. 22:21
A kérdező szavazást indított:
Próbáljam meg vele a kapcsolatot
Maradjunk barátok
Szakítsam meg vele a barátságot is
10 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon rossz, mert teljesen kihasználnád, ne barátkozz inkább vele többet.
2023. okt. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

azért mert fel áll a pömpölőd ne kezdj ki vele.


meg görény típusú lény vagy mikor még nem állt a pöcköd rá és ő akart vmit akkor nem most már hogy áll acerka egyből szúrnád.


inkább legyetek jó barátok:)

2023. okt. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A kihasználást úgy értem, hogy nem tudom meddig tartana a kapcsolatunk, hogy működne, mert úgy érzem a kíváncsiság hajt, túlságosan hasonlítunk emberileg, és sose tudom meg ha megpróbálád nélkül, viszont nagyon lelkis vagyok és tisztában vagyok vele, hogy egy érző hús vér ember, nem játék. Ha elhatározom magam valaki mellett akkor elhatároztam. Sose feküdtem le lánnyal kapcsolaton kívül, és kapcsolatban is csak egyszer voltam.
2023. okt. 7. 22:39
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tartod eléggé vonzónak, akkor nincs értelme, mert jön más és dobni fogod, kanos vagy inkább.
2023. okt. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább menj el dolgozni! Akkor legalább lesz foglmad az életről! És még csajozni is fogsz tudni...
2023. okt. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hétvégente dolgozom, és minden nyarat végig melozok 12 órában, amiből lesz annyi pénzem, hogy ellegyek. Szóval nem értem az összefüggést. Két volt osztálytársam is van a gimiből akik dolgoznak, és még figyelj, szűzek:D az egyik évek óta jár kondizni is.
2023. okt. 8. 00:24
 7/8 anonim ***** válasza:
83%
Hát alapvetően én is azt mondanám engedd el! De az a gond, lehet Életed társát engeded el, de lehet elveszítesz egy barátot. Az is lehet hogy megkérded, de ha Ő nem akar már Veled párkapcsolatot vagy összejöttök, de szakíítás lesz a vége, akkor viszont a barátságot is meg kell szakítani. Először valahogy óvatosan meg kellene tudni, Ő el tudna-e Veled még párkapcsolatot képzelni. Vagy egyszer visszautasítottad és már nem is.
2023. okt. 8. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem várj még, nem kell kapkodni. Lehet, hogy most csak kanos vagy. De az is lehet, hogy elkezdtél beleszeretni. Adj magatoknak egy kis idôt, keresd a társaságát, és tisztázs magadban az érzelmeidet.
2023. okt. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!