Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Depressziós lenne a barátnőm!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Depressziós lenne a barátnőm!?

Figyelt kérdés

Másfél hónapja ismerkedtünk, nagyon jól működött a dolog kettőnk között, boldogok voltunk nagyon. Eddig semmi probléma nem volt, ha valami zavart bennünket elmondtuk a másiknak és megbeszéltük. Hetente 3 alkalommal legalább találkoztunk mivel mindketten egy városban élünk.

Egy hete kimondtuk, hogy együtt vagyunk, megpróbáljuk. Pénteken viszont azzal fogadott, hogy Ő csak görcsösen akart valakit, és neki teher az a tudat, hogy van valakije, illetve nincs szüksége rám.

A kérdésem az lenne, hogy előfordulhat valamilyen betegség a háttérben, esetleg depresszió?



2023. okt. 8. 09:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Lehet, de simán lehet hogy kapcsolatfüggő és tisztában van vele, akár nincs meg a plusz (kémia) és arra fogta, hogy görcsösen akar kapcsolatot, akár kötődési zavarai vannak.
2023. okt. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ő 24 éves és neki ez az első ami olyan amiben lett volna testi kapcsolat is. Gimiben volt neki utoljára 16 évesen kb.
2023. okt. 8. 09:45
 3/15 anonim ***** válasza:
81%
Ha az elején már ilyen, szerintem hagyd! Nem lesz jó vége.
2023. okt. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nincs valamilyen trauma mögötte? Bár ha nem avat be még egy kicsit se, akkor nincs értelme erőltetni az egészet. A szexet se, ha nem kész rá!
2023. okt. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Hagyd ott! Ez csak rosszabb lesz.
2023. okt. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
A szextől még fél,mivel az első lesz neki, ez teljesen érthető. Traumáról nem tudok.
2023. okt. 8. 10:23
 7/15 anonim ***** válasza:
30%
Másfél hónap után szüzen akarnád megfektetni, volt róla szó, "elszaladt" veled a ló? Vagy magától ilyen?
2023. okt. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
24 évesen szűz, tele van traumákkal, és már 1 hónap után közli, hogy nincs rád szüksége? Menekülj!
2023. okt. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem siettem el eddig semmit úgy érzem, sokszor kérdeztem zavarja-e valami, sok-e valami, mindig azt mondta, hogy minden oké..nem igazán értem ami történik, segíteni szeretnék neki, csak ehhez ő is kellene. Az okát nem értem magát miért nincs szüksége rám, ha eddig minden rendben volt.
2023. okt. 8. 11:07
 10/15 anonim ***** válasza:
Engedd el!
2023. okt. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!