Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmmel 8 hónapja vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel 8 hónapja vagyok együtt, abból 4 hónapja depressziósnak érzem magam és nincs életkedvem, lehet azért mert szingliségre vágyok?

Figyelt kérdés

Szép és okos barátnőm van, nagyon szeretjük egymást, vitáink szoktak lenni, de igyekszünk alkalmazkodni egymáshoz és egész jó a kommunikáció. Viszont mióta pár hónapja nincs életkedvem, hülye gondolataim vannak, nehezen megy az alvás. Viszont félek a szakítástól mert lehet nem is a párkapcsolat a problémám és feleslegesen meg nem akarok szakítani, vagy lehet egyszerűen nem merem bevallani magamnak, hogy nincs szükségem már párkapcsolatra és teljesen más dolgokkal magyarázom a depressziós tünteteimet?

24/F

Első komoly párkapcsolatom



2022. júl. 25. 23:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Képzeld el, hogy már nem vagytok együtt - ebből sokmindenre választ kapsz.
2022. júl. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ha nem jó vele, akkor hagyd. Nem érig meg szenvedni.

Hidd el, tapasztalat.

2022. aug. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Gondold át hogy mi más lehetne az életedben amitől így érzed magad. Pl háború, infláció és társai.

Ha nem találsz semmit akkor beszéljetek róla a barátnőddel

2022. aug. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
en is ezt érzem, nem tartunk sehova, kihasználva érzem magam, nagyon szerettem, de depressziós vagyok emiatt
2022. aug. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!