Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férjem összeveszett velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem összeveszett velem mert nem volt rend a konyhában?

Figyelt kérdés
Mindenhol rend van, egyedül a konyhát nem raktam rendbe, úgy voltam vele este, hogy majd ma. Nem volt semmi mosatlan, a padlón pakolt szét ezt azt a gyerekem, meg volt ragacs, ilyesmi. Őrjöngött egyet reggel hogy kimenne kávét főzni, de belelépett valami morzsába meg ragacsba. Megkaptam hogy én mindent ráhagyok, fogadjak egy takarítónőt ha képtelen vagyok rendet tartani. Mondta ezt úgy, hogy csak a konyhában kellett rendet tenni. Ébredéstől altatásig én vagyok a gyerekkel, úgyhogy kvázi egyedül nevelgetem az egy évesem. Nekem ez rosszul esett, mert egyébként én vagyok a rendezettebb kettőnk közül. Nem vettem magamra a dolgot, mert mindenhol tisztaság van, csak a konyha padlója volt rendetlen. De mégis nagyon rosszul esett hogy igy veszekedett meg kiabált velem. Nektek is volt hasonló?

2023. okt. 8. 10:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
85%
Nem, soha nem volt hasonlo. A te ferjed mar repulne mellolem.
2023. okt. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
34%

Nem volt. Biztos rosszul ébredt, rossz hírt kapott, felhúzta magát valamin ami a munkahelyén történt és eszébe jutott, rossz hete volt. Aztán a ragacs meg a morzsa volt ami ürügyet biztosított neki egy kis örjöngésre.


Ha lehiggadt kérdezz rá mi volt a baj?

2023. okt. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
93%

Én szaván fognám és hívnám a takarítónőt. ;)

Egyébként meg nem merne ilyet mondani semmilyen körülmények között, mert nem cseléd vagyok. Ha az egész lakás gané se szól be, hanem megfogja a porszívót és szó nélkül nekilát.

2023. okt. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
65%

1 ne mondj hülyeséget. Ilyenért nem válunk el hanem megoldjuk.

Én pl azt mondtam volna hogy csinálja meg ő, nem esik le az ujjáról a karikagyűrű. Neki is annyi megcsinálni mint nekem, az ő gyereke is aki pakolt.

2023. okt. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

"Nem vettem magamra a dolgot, mert mindenhol tisztaság van, csak a konyha padlója volt rendetlen. De mégis nagyon rosszul esett"

Legalább ne áltatnád magad...

Azt hiszem, másnap reggel csengetett volna a takarítónő. És elmomdtam volna, hogy ha ez még egyszer megtörténik, akkor az ügyvédem fog csengetni legközelebb.

2023. okt. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem vetted magadra, nem született volna meg ez a poszt.


Én adtam volna is a kezébe szépen a takarító eszközöket, és már suvickolhatott volna is azonnal, ha nem tetszik. 😏

2023. okt. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor miért nem kérdezed meg,ő bssza meg nem ugyan ott lakik ? Mi vagy te a cselédje? Neki letörik a kisujját , ha valamit meg kell csinálnia?
2023. okt. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Csak a te gyereked?

Bár a leírásból úgy fest..

2023. okt. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem,az én férjem normális.

Ha morzsa van felsopri,ha van a földön valami felveszi ..

2023. okt. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is van, hogy így nez ki a konyha, hozzateszem 2 gyerek van, kis különbséggel.

1x nem említette meg a férjem, hogy zavarná. Pedig rendmániás.

2023. okt. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!