Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit változtatnál meg a kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit változtatnál meg a kapcsolatotokban?

Figyelt kérdés
Én: szeretném, ha a barátom jobban figyelne rám.
2023. okt. 9. 16:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne túlesni a mostani húzós féléven, vizsgaidőszakon. Így több energiánk jutna egymásra és magunkra. Szerencsére ez egy véges időszak.
2023. okt. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Ne reagálja le más nők flörtjeleit, ne szemezzen, ne kelljen orálozni, ne ujjazzon, költsön rám többet, javitsa meg a dolgokat a házban, ne dühöngjön, ne legyen teher a család/gyerek neki, ilyesmik.
2023. okt. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
#2 Hogy a fenébe tudtok ilyen emberekhez hozzámenni, családot alapítani velük? Sosem fogom megérteni.
2023. okt. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Semmit. Ez nem jelenti azt, hogy tökéletes a kapcsolatunk, de a hibáival együtt szeretem a párom. Mindent megtesz értem/a kapcsolatunkért és maximálisan a szerelmeként bánik velem 8 év után is. Természetesen ez részemről is így van. Ha minden kapcsolat csak megközelítőleg ilyen megbecsülésen alapulna, sokkal boldogabb lenne a világ.
2023. okt. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
15%
Én szeretném,ha a barátnőm felhozná ötletként,hogy hármasozzunk, az egyik barátnőjével.
2023. okt. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

mi az 10 dolog aminek meg kellene változnia, hogy müködjön a kapcsolatod?

ha ebből 7 olyan, mintha a leopárdtól kérnéd, hogy ne legyen pöttyös azaz nem tud változtatni rajta, akkor az a kapcsolat nem müködik :-)

2023. okt. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A lakcimét. :)

Távkapcsolat. Egyelõre.

2023. okt. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A kapcsolaton semmit nem tudok valtoztatni. Pontosabban annyit tudok valtoztatni, amennyit en valtozok, erre tud reagalni a felesegem. Rajta sem valtoztatnek, mert akkor nem az lenne, akit megszerettem. Persze vannak hibak, idonkent felrertesek is, de felnottek vagyunk, megoldjuk oket ugy, hogy a masik teljesen el van fogadva es onmaga lehet a kapcsolatban. Szerintem ez fontosabb, mint az, hogy valami kvazitokeletesseget eroltessunk magunkra.
2023. okt. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!