Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Min változtatnátok a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Min változtatnátok a párotok kedvéért annak érdekében, hogy tovább tartson a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretitek a párotokat, és ő is veletek tervez hosszú távon, de vannak olyan dolgaitok, ami miatt kezd elhidegülni tőletek. El is mondja, mik ezek, de vannak közte olyanok, amiket már-már lehetetlen, vagy csak nagy erőfeszítéssel lehet megváltoztatni. Mennyit adnátok bele, ha tényleg szeretitek őt és mellette képzelitek el az életeteket.
2016. okt. 11. 17:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Semmin. Elköszönnék. Ez így nem szeretet. Feltételekhez nem kötöm az életem.
2016. okt. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Hát ha külsőt tekintve én edzeni edzek, nem vagyok kövér, ápolt vagyok, szeretek elegánsan öltözködni. Ennél többet nem tudok tenni, testi adottságaimat nem tudom megváltoztatni.

Belsőre, vagy egyéb tulajdonságokban biztos, hogy próbálnék változtatni, de ezt így most nem tudom leírni, semmi támpont nincs hozzá. Az elhidegülés gondolom nem azért van, mert mondjuk valaki rendetlen, vagy ha igen, akkor rendszeretőbb lennék :D 23/F

2016. okt. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ez így elég tág, legalább valami támpontot adhatnál, hogy pontosan miről is van szó... saját, "alap" tulajdonságaimon nem változtatnék, ha nem tetszik, keressen mást. Bár itt már amúgyis nagy bajok lennének, hiszen akkor eddig miért volt velem? Vagy nem konkrét tulajdonságokról, hanem szokásokról van szó? Mert abban azért lehet rugalmasnak lenni. Vagy csak most múlik a rózsaszín köd, és kezditek reálisan látni egymást? Na mindegy, a legegyszerűbb az lenne, ha leírnád, hogy pontosan miről van szó, arra tudnánk reagálni, h "ezt igen, ezt nem"...
2016. okt. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Na igen, kell egy-két konkrétum. Például allergiás, állandóan náthás, de nem megy el dokihoz, csak tüsszög és fújja az orrát. Mondtam neki, hogy a saját érdeke is, hogy rendezze a dolgot, de mégsem történik semmi. A másik, ez a nehezebb ügy, hogy nincsenek igazi, konkrét céljai, sem a tanulás sem a munka terén, hanem él bele a világba. Én, vele szemben, mindig is nagyon céltudatos voltam/vagyok.
2016. okt. 11. 17:43
 5/15 anonim ***** válasza:
95%
Nem fogsz egy mindent leszaró, tingli-tangli emberből céltudatos, tervekkel rendelkező férfit (gondolom te nő vagy) csinálni egy csettintésre. Valószínűleg ő nem is érti, hogy ezzel mi a bajod. Az allergia meg olyan dolog, hogy magától kéne mennie rá, az nem egy műtét, amitől fél az ember, az csak egy sima vizsgálat. Elég éretlen a párod.
2016. okt. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Sunshinedoll ***** válasza:
91%
Nah, az ilyen céltalan semmirekellőkbe nem érdemes energiát pazarolni, mert lesz-rják. Bocs, de ez így van. Vagy felfogja magától vagy nem, ha te fejen állsz se fogod tudni jobb belátásra bírni.
2016. okt. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor az a forgatókönyv, hogy fontolgatod a szakítást, ő ígérget, majd nem csinál semmit. El kell hagyni. Nem lesz motivált, ő ilyen. Ebben nem fog megváltozbi.
2016. okt. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm az őszinte válaszokat. Csak reménykedtem, hogy kommunikációval (és a szerelemmel) sok mindent meg lehet oldani. Esetleg írnátok olyan példát, amikor valóban változtattatok valamin a párotok kedvéért és végül ti is jól jöttetek ki belőle?
2016. okt. 11. 17:54
 9/15 anonim ***** válasza:
90%

Ti, nem igazán vagytok össze illők.

Én sem változtatnák semmin. Na és nem is kellett és én sem kértem ilyet, hogy változzon. Ismerkedési fázisban, már tudok nagyjából mindent. Eldöntöm, elfogadom olyannak, amilyen, vagy tovább lépek.

2016. okt. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
90%

A szerelem ritkán személyiségfejlesztő.


Kapsz egy embert készen és a hozott "anyaggal" kellene kezdeni valamit :)

2016. okt. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!