Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Letiltott, mert nem ért velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letiltott, mert nem ért velem egyet, mi a legjobb ilyenkor?

Figyelt kérdés

Nagyon durván összevesztünk, amikor kiderült, hogy aszex a leányzó, mondtam hogy menjen el szakemberhez, erre ő elkezdte hogy teljesen normális, mert a ChatGPT is azt mondja erre elküldte screenshotban mit írt neki.

Utána mondtam hogy a ChatGPT szerint az is normális ha apacs helikopterként gondolok magamra meg feljöttek a transzneműek, egyebek. Végén letiltott, mert szerinte egy "alja vidéki proli" vagyok és reméli, hogy egyszer nyitott leszek, szerinte szűklátókörű vagyok.

Kezdjük azzal, hogy ennek mi köze van a lokációmhoz? Nem az határozza meg a gondolatmenetemet, hogy milyen földrajzi területen élek. Másik pedig, ha van egy eltérő véleményem, akkor miért kell hülyének nevezni és letiltani engem érvelés helyett?



2023. okt. 11. 21:31
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
És tegyük hozzá úgy aszex, hogy már többször lefeküdtünk, csak most kitalálta ezt...
2023. okt. 11. 21:32
 2/27 anonim ***** válasza:
68%
Az aszexuális létező jelenség, nem betegség. Joga van ahhoz, hogy letiltsa indoklás nélkül, aki tudatlanul okoskodik a személyes dolgaiba. Tényleg jobb lenne tájékozódni mielőtt beleszólsz más magánügyeibe. Amúgy nem mindenki úgy születik, hogy tudja hogy aszex, és aszexuálisok is képesek szexuális aktusra, csak nem úgy élik meg, mint te, hanem vágyak nélkül.
2023. okt. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
De igen, mert trauma okozta. Erről szakemberrel szoktak beszélgetni, ő jár is pszichológushoz, csak meg kéne említenie...
2023. okt. 11. 21:51
 4/27 anonim ***** válasza:
71%

Miért kellene szakemberhez fordulnia? Mivel indoklod? Nekem nem tűnik betegnek.


Erről pont az jut eszembe, hogy a nárci exem küldött volna állandóan pszichológushoz, csak mert önálló véleményem volt a dolgokról, nem értettem vele egyet mindenben. 😂😂

2023. okt. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
68%

"És tegyük hozzá úgy aszex, hogy már többször lefeküdtünk"


Oda figyeltél te egyáltalán erre a lányra szex közben, vagy te is azok közé a suttyók közé tartozol, akik csak a kis pöcsük élvezetére tudnak figyelni?

2023. okt. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
70%

“De igen, mert trauma okozta.”

A veled való szex miatt lett aszex?

2023. okt. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
30%
Kérdező engedd el. Ha nem is vesszük a szexuális irányultságát olyan emberrel komolyra fordítani a dolgot, akivel nem lehet vitatkozni vagy problémát megoldani nem jó befektetés.
2023. okt. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Nem, korábban megerőszakolták, de többször esett úgy nekem hogy megkívánt és élvezte is a szexet. Mindig hangsúlyozta, hogy örült hogy engem megtalált, mert az exei folyamatosan bántották őt, mellettem viszont biztonságban érzi magát és a szexre se volt soha panasz. Most így hirtelen a semmiből bejelentette, hogy ő márpedig asex.
2023. okt. 11. 21:58
 9/27 A kérdező kommentje:

És többször volt, hogy mondta, hogy ő "horny", mikor fogunk már szexelni?

Ezért nem értem, lehet most tört elő belőle valami trauma, ezért kéne szakemberhez fordulnia

2023. okt. 11. 22:00
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akar menni nem erőltheted rá. Keress mas lányt.
2023. okt. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!