Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek, ha kiderülne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha kiderülne, hogy a pasitok 10 évet letagadott a korából?

Figyelt kérdés

4 hónapja vagyunk együtt. Azt mondta: annyi idős, mint én. 20 éve ismerem, mint barátot, de csak 4 hónapja jöttünk össze. Ma véletlenül (kíváncsiságból) belenéztem a személyijébe és kiderült, hogy 10 évvel idősebb.

Az is kiderült, hogy nem abban a városban született, amit mondott, hanem egy másikban.

Azt is mondta, hogy 5-6 éve lakik a mostani lakásában, de rájöttem, hogy csak tavaly óta van oda bejelentve.


Vajon miről hazudott még?


Azt mondta, hogy a foglalkozása hivatásos katona, és egy ismert volt nemesi család leszármazottja (a neve tényleg az, ami az illető családé és a családdal kapcsolatos emlékei, fotói, relikviái vannak). Vajon ez is mind hazugság?:( 45N



2023. okt. 11. 23:55
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
13%

Lehet ahol élt, úgy értette ott született.

De az iratban a kórház lesz beírva. Mert nyilván nem ott falun született stb stb.

Hát ha hazudott is valamiben, tőle kérdezd meg miért :)

2023. okt. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
86%
Én meg nem láttam olyan férfit, akinél ne tűnt volna fel a tíz év.
2023. okt. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 A kérdező kommentje:

3#

Egy nagyobb baráti társaság tagjai vagyunk mindketten. 20 éve ismerem, és mindig azt hittem, hogy idősebb nálam 6-7 évvel, de nem tudtam biztosan és amikor azt mondta, hogy egyidős velem, elhittem. Álmomban sem gondoltam volna, hogy hazudik erről, megbízható, komoly embernek ismertem.

2023. okt. 12. 00:06
 4/49 anonim ***** válasza:
93%
20 év alatt egyszer sem voltál ott a szülinapján, ahol kiderült volna a kora?
2023. okt. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 A kérdező kommentje:

5#

Nem, a szülinapján soha. Buliztunk együtt sokat, lovagolni jártunk, meg túrázni, szülinapon nem voltam.

2023. okt. 12. 00:16
 6/49 anonim ***** válasza:
87%
Van ilyen. Sőt! Olyan is volt már aki 25-30 évnyi házasság után véletlenül jött rá, hogy a párja valójában nagyon nem az mint akinek kiadta magát, aminek megismerte!
2023. okt. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 A kérdező kommentje:

7#

És mi derült ki, hogy ki a párja valójában?

2023. okt. 12. 00:56
 8/49 anonim ***** válasza:
27%
Egy nigériai herceg.
2023. okt. 12. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 A kérdező kommentje:

Ti mit mondanátok neki?

Nem szeretnék számonkérő stílusban kérdezni erről, de hogy lehet másképp? Hogy ne tűnjek kutakodó, ellenőrizgető nőszemélynek?

Ti elmondanátok, hogy a tudta nélkül megnéztétek a személyijét? Lehet, hogy ez nem volt tisztességes tőlem?

2023. okt. 12. 01:05
 10/49 anonim ***** válasza:
100%
Hazudni tisztességes?
2023. okt. 12. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!