Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Meg tudnátok bocsátani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg tudnátok bocsátani a férjeteknek, ha kiderülne, hogy többször is megcsalt ugyanavval a nővel és letagadott minket előtte?

Figyelt kérdés

Ráadásul megnéztem a telefonját tegnap és több nőt is találtam, akivel intim üzeneteket váltott és az üzenetek alapján többször találkozott is velünk. Külön fiókja volt erre más névvel. Van egy 4 éves kislányunk.


Most mindent megígért nekem, de vajon megváltozhat, ha eddig is ezt csinálta ? Vagy jobb, ha elválunk és engedem, hogy lássa a kislányt. Szeretem Őt mindettől függetlenül. Ők ketten az életeim. És nem igazán tudom, mit csináljak, 6 év házasság után.



2023. júl. 21. 16:08
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
88%

Igen megbocsátanám.


De azonnal elválnék és soha nem adnék új esélyt.


Megbocsátást úgy értem, hogy nem leszek emiatt egész életemben folyamatosan dühös. Nem úgy, hogy elfelejtem.

2023. júl. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Mi értelme lenne együtt maradni? Ez így már sosem lesz egy boldog szeretetteljes kapcsolat. Hagyd a pcsába.
2023. júl. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

De miért akarnék megbocsájtani? Fel se merülne. Amúgy mit szeretsz benne, mert a leírás alapján nem tudom elképzelni?

Ja, nyilván nem fog megváltozni, de te úgyis el fogod hinni, azért vett el pont téged 😉

2023. júl. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
95%

"Vagy jobb, ha elválunk és engedem, hogy lássa a kislányt." - Ez a leghelyesebb megoldás hidd el. Ha nem válsz el és mivel te szereted nagyon fogsz szenvedni, ami hatással lesz a házasságra még inkább és a gyerekedre is, az ő nézetét a jövőben a szerelemre, hűségre tönkreteszitek a csalfa férjeddel, abban is fog felnőni, hogy vitáztok, vagy te is szeretőt tartasz.

Én értem, hogy a gyereked apja, azt is, hogy 6 év hosszú idő, de a gyereked a legfontosabb, még a te szerelmedtol a férjed iránt is erősebbnek kell lennie a gyereked iránti szereteted! Őt tartsd szem előtt, senki és semmi mást!


Kitartást, meglátod majd jön az életedbe rendes pasi, aki szeretni fog téged is és a lányod is még jobban, mint a saját apja (aki csak önmagát szereti!)!

2023. júl. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy megbocsátanám mert akar a fene haraggal élni, de ettől függetlenül soha többé nem bíznék benne, a "kapcsolatnak" azonnal vége lenne.
2023. júl. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
0%
Talán igen, mert èn is megcsaltam már milliószor.
2023. júl. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és nem fog megváltozni, max. hazudozni fog össze-vissza.
2023. júl. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Tizenéve vagyok házas. Volt nem egy kísértés, aminél azt mondtam, hogy húbammeg és még hullámvölgyben is volt a kapcsolatunk. Mégsem csaltam meg soha a párom. Mert szeretem és TISZTELEM annyira, hogy nem aláznám meg és verném át.


Szóval hidd el nekem, hogy a férjed semennyire nem szeret és nem is tisztel téged/titeket, ha ezt meg tudta tenni.

2023. júl. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
96%
Ha van lehetőséged önállóan is fenntartani magatokat, én a helyedben elválnék.
2023. júl. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha elnézed neki akkor továbbra is folytatni fogja, csak jobban fog vigyázni. Ennyi.
2023. júl. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!