Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért fogja minden barátnőm a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fogja minden barátnőm a volt egyéjszakás kalandom pártját?

Figyelt kérdés

Szeretnénk egy 3-as szexet a jelenlegi párommal, mivel 2 férfi 1 nő felállásról lenne szó, nőként nekem volt lehetőségem kiválasztani a 3. felet, és én a legutolsó egyéjszakás kalandomra gondoltam, akivel Tinderen ismerkedtem meg, mert ahogyan láttam szingli, legalább is nincsenek barátnős képei Instagram-on.


Szóval írtam neki, és megkérdeztem, hogy benne lenne-e, Ő pedig visszaírt, hogy ha ez a te ötleted volt, akkor nem elég nekem a pasim, és keressek egy olyat, aki ki tud elégíteni egyedül is, viszont ha ez a pasim ötlete volt, akkor pláne keressek egy másikat magamnak, mert a mostani nem érdemel meg engem, ha meg közös döntés, akkor meg soha ne szaporodjunk.


Pár barátnőmnek elmeséltem ezt (a közös döntéses részt kihagytam) és szinte egytől egyig mindenki a volt egyéjszakás kalandomnak adott igazat, aki meg nem, azokon is látszott, hogy nem őszinték.


2023. okt. 12. 16:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
44%
Sztm meg meg szsrd le. Ilyet barátoknak se mondj el. Keress mást.
2023. okt. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
32%
Ezek szerint mindegyikük jobban ismer téged, mint te magadat!
2023. okt. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
47%
Azért fogják a pártját, mert igaza van.
2023. okt. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
54%

Igaza van a pasinak. Nem mellesleg van benne tartás, a legtöbb egyéjszakás kani ész nélkül benne lett volna az ajánlatban.

Hogy van fent tinderen? Valaki nagYon jól fog járni a pasival.

2023. okt. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
37%
Egyébként nagyon buta vagy, egy tök jó pasit dobtál a mostani miatt, nincs eszed még egy kicsit se. Baszki van értékrendje, érett férfi!
2023. okt. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
61%

Nincs igaza. Vagyis lehet véleménye és értem is a véleményét. De egy úgy szexelsz, ahogy nektek jólesik. Mondhat nemet, mondhat vélemémyt, te meg figyelmen kívül hagyhatod.


Egyébként kérdezz vissza hogy ő nem tudja-e kiverni magának és ha igen, miért akar plusz embert bevonni? Ez kb ugyanaz. Kielégíthet a párod egyedül is meg mással együtt is.


(Én nem szeretnék hármasozni semmilyen felállásban, de felhaborító hogy mennyire lenéző a társadalom azzal szemben aki megéli a nem feltétlenül szokványos vágyait)

2023. okt. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
79%
Én nem nézem le, mert nyitott kapcsolatban vannak, de igaza van hogy akkor ne szaporodjanak!
2023. okt. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
40%

Ez nem nyitott kapcsolat még. Az akkor lenne ha bárki bárkivel bármikor szexelhetne.


Miért lenne valaki rossz szülő ettől? Akár nyitott kapcsolat, akár nem. A szexuális vágyak nem öröklődnek. Meg amúgysincs baj ezzel. Valaki világosítson fel

2023. okt. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
26%
A vér nem válik vízze mondja a mondás. Ha az a gyerek abban nő fel, hogy mindkettő szülő mással is létesít kapcsolatot (elég a pletykák róla), akkor nagyobb valószínűséggel átveszi a mintát, mint inkább fordítva cselekszik. Mellesleg véleményt kért hát kapott. Ennyi történt.
2023. okt. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
35%
Bearazott. Tukort tartott eled, neked meg nem tetszik a kep. Gyors segitsegkent szaladtal a barinokhoz, hogy mentsek meg az onbecsulesed, de ok is azt tukroztek vissza, amit te nem akarsz elhinni. A tukor nem hazudik.
2023. okt. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!