Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből érezted, hogy nem szeret már a párod? Végül ki szakított?

Figyelt kérdés
2023. okt. 12. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Már nem akartbolyan sűrű találkozni, sokat kritizált, nem érdekelte a véleményem. A legfontosabb, hogy a szemében láttam, hogy már nem úgy néz rám, mint amikor még szerelmes volt belém. Ő szakított.
2023. okt. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%

Amikkel megakart fogni a kapcsolat elején azokat rúgta fel.

Pl eleinte támogat segit, hogy biztos mellette maradjak, érezzem hogy számithatok rá, nagy hangsulyt tett arra hogy bízzam benne, bókolt, együtt szórakoztunk.


Aztán szakítast provokált mindent megfordított.

Azt kezdte mondani hogy tartozom neki adjam vissza es számolt magában össze sokat erre arra, azt akarta éreztetni hogy nem számithatok rá, semmiben nem segített már, elkezdett direkt nöket lesni mellettem, flörtölni de bányarémekkel is, az egész nekem szólt, és hazudgálni olyankor is amikor nem kéne, bókokat felváltotta a gúny lenézés, a szabadidőnkben nem szórakoztunk kikapcsolódtunk már hanem belémállt veszekedett.


De végig az a duma ment hogy ő feleségül akar venni soha nem akar elhagyni, de ezek mellett elég erősen alázott gúnyolt támadott nőzött tönkretett hogy szakítsak én.


Nekem kellett szakítani. Eleinte játszotta hogy ő nem akar, es ki akar békülni,jart a nyakamra hogy aztán megint hazudozzon gúnyoljon, de valójában örült annak hogy otthagyom végre. És elérte a célját és ő mondhatja magát áldozatnak aki el van hagyva miközben ő aztán nem ezt akarta.

Képtelen korrektségre hogy megmondja hogy ne hari már nem szeretlek szakítsunk vagy bármi hasonló.

Inkább gyökér alázós és megtesz mindent azért hogy a másik haggya el őt.

2023. okt. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem az ominózus esetnél szinte végig megvolt ez a bizonytalanság, hogy szeret-e. Sokat tett is érte, de az a kapcsolat nem folyt normális mederben, úgyhogy nyilván én is ugyanúgy hibás vagyok, hogy részt vettem benne. Többször szakítottunk, véglegesen viszont ő akkor mondta ki, mikor bekerült a képbe komolyabban egy másik nő.

Amiből érezhető volt, hogy elégedetlenkedett, bármivel amit csináltam vagy ahogy épp kinéztem. Volt, hogy mások felé nyitott, leginkább online térben, időszakosan elkezdett mindenféle elérhetetlen, de nagyon jól kinéző nőket követni. Egyre többet akart külön programot, a kevés együtt töltött idő ellenére is mindig a barátokkal ment volna szórakozni. Na és persze a kommunikáció, sokszor volt érzéketlen, inkább csak a saját problémaival törődött.

2023. okt. 13. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát akkoriban a humorom nem volt a legjobb a közönség szerint :D Viszont ő amikor megismerkedtünk nevetett a vicceimen. Emiatt tetszett meg. Amikor ez elmúlt és már nem nevetett akkor tudtam hogy halott az ügy. Persze volt még sok minden más is. Egyszer azt mondta hogy már nem szeret annyira mint régen, ekkor szakítani akartam, de rájött, hogy akkor egyedül lesz, és mivel kapcsolat függő, visszavonta, azt mondta, de igenis szeret csak mostanában sokat veszekedtünk. Én szakítottam végül és akkor mondtam is neki ezt a nem nevetős dolgot, azt mondta annyira szomorúvá tettem hogy nem bírt nevetni :D
2023. okt. 13. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!