Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te szakítottál, mégis te...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te szakítottál, mégis te érezted pocsékul magad?

Figyelt kérdés

Szakítottam egy hete a pasimmal, 2,5 év után.Nem voltunk amúgy rosszul,szerettük is egymást,de nagyon ellaposodott minden,amióta elmúlt a szerelem.Meg nem tudom elképzelni családapának,nekem meg egyre fontosabb a családalapítás.

Elég rosszul reagálta le, nagyon csúnyán beszélt dühében,(nem szokott).

De nagyon azt éreztem már jó ideje,hogy nekünk szakítanunk kell,utána valamiféle megkönnyebbülést éreztem.Ez a megkönnyebülés tartott 2-3 napot. Viszont ma már egész nap őrá gondoltam,kezd hiányozni,kezdek azon agyalni,nem -e tettem rosszul.Majdnem felhívtam,mint a régi időkben,ahogy megszoktuk....

Normális ez,elmúlik,vagy tényleg esélyes,hogy nagyon rosszul döntöttem? Volt mér valaki hasonló helyzetben?mi lett belőle?


2013. dec. 5. 20:41
 1/4 anonim válasza:
ésha ujra megpróbálnátok?
2013. dec. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Próbáltuk megmenteni, többször is..Igazából már nem ez az első szakításunk,de sosem lett komolyan véve a szakítás,mert utólag mindig megbeszéltük és nagy happy-ség volt egy darabig.Utána ismét ettük meg egymást, én ezzel,ő azzal.Egymás ellentétei vagyunk, nem igazán tudtunk összecsiszolódni 2,5 év alatt.Most viszont tényleg úgy éreztem,hogy elég volt,nem vagyok boldog, 30 éves elmúltam, tovább kell lépnem,ha családot szeretnék.

Errefel esz a fene,hogy vajon tényleg mindent megtettünk-e egymásért,nem-e siettem el a szkítást

.Ha arra gondolok,hogy többé nem lesz velem, eszméletlenül hiányzik,elfog egyfajta félelem. Ha meg velem van, unom, nem igénylem a társaságát,mi több, a hibákat nagyítóval keresem benne.(talan ő is 1gy van velem...?)

2013. dec. 5. 20:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Hála istennek csak álbűntudatom van,az is csak azért,hogy ne nézzenek akkora kö**ög fa**nak az emberek,mint amekkora vagyok.Szóval nem,nem volt.Még ha csak lekoptatásokról volt szó nálam,akkor is.
2013. dec. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Költőnő? ***** válasza:
ez csak az egyedüllét meg a nosztalgia. Foglald el magad. El fog múlni.
2013. dec. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!