Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kezdek belefáradni a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdek belefáradni a kapcsolatomba, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már másfél éve vagyok együtt a barátommal, 23 évesek vagyunk

Kezdek belefáradni abba, hogy én kell legyek a "ferfi",vagyis a dominánsabb a kapcsolatban.Vannak különböző problémái,ami miatt elutasítóan viselkedik gyakran,és a kapcsolatunkba én kell beleadjak mindent. Soha nem érdeklődik felőlem, mindig az ő problémái vannak előtérben.

Mindig én kezdeményezem azt,hogy ideje lenne együtt tölteni egy kis időt,de így is úgy érzem,hogy szenvedésnek éli meg a nálam töltött időt...

Nagyon szeretem,nem akarom elhagyni, csak közben én is egyre vesztek a nőiességemből,és a hitből,hogy ebből a kapcsolatból lehet valami



2023. okt. 14. 22:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Szakíts!
2023. okt. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A választ te is tudod. "Már másfél éve ... " kifejezés mindent elárul.
2023. okt. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ennek a kapcsolatnak vége, vmi miatt nem keres téged lehet hogy van másik csaj, vagy a cs go fontosabb franc tudja igazából lehet már nem szeret.


ha át jön ne legyen sex és minden ki derül amúgy mert ha nem kapja meg a szexet és nem szeret akkor el fog hagyni.

2023. okt. 15. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!