Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szoktatok valamit hiányolni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok valamit hiányolni a kapcsolatotokból, vagy akivel most együtt vagytok, minden szuper? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Én 25 leszek idén decemberben, párom pedig nyáron töltötte a 29-et. 2 éve vagyunk együtt és januártól tervezünk összeköltözni. Sokszor van hogy jó vele és minden oksi, viszont néha elkap az az érzés (eddig csak akkor volt amikor külön voltunk, mostanában 1-2x akkor is előfordult amikor velem volt), hogy mintha valami hiányozna, mintha valamit hiányolnék és talán többre(?) vágynék, vagy nem is tudom igazán megfogalmazni. Volt már kb fél éve olyan érzésem is hogy nem ő az igazi. Mostanában több esküvő is volt ismerős körben, és többször is azt álmodtam annak hatására hogy hozzá megyek feleségül, de nem vagyok boldog, sírok az esküvőm napján, pedig ilyenkor végtelen boldogság jellemzi a házasodó párt, úgy érzem álmomban is mintha "valakiről/valamiről lemaradnék.

Eléggé aggaszt ez a dolog hogy kettős érzelmek kavarognak bennem

Nem nagyon akarok összeköltözni sem így hogy nem tudom ezt mire vélni, pedig mások az összeköltözésnél is úgy örülnek.

Ne értsetek félre, jó vele lenni de néha elkapnak ilyen furcsa érzések és néha azt sugallja valami belulrol hogy talán nem ő az igazi.

Mit gondoltok erről? Volt már valaki így? Mi lett végül? Tanácsok?

Mindent szívesen hallgatok, köszönöm.



2023. okt. 13. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Biztos hogy ez a te érzésed?
2023. okt. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
Ha az motoszkál a fejedben hogy vajon ő-e az "Igazi" akkor nem az. Úgyhogy nem kell összeköltözni pláne nem házasodni hanem szakítani.
2023. okt. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen egyszer sem írtad, hogy szereted/szerelmes vagy. Ergó elvagy a langyos vízben, ragaszkodsz hozzá, de ennyiben ki is merült az egész miközben két év után még szerelmesnek illene lenned. Ne húzd egymás idejét, inkább tégy pontot a kapcsolat végére, adj neki is esélyt a hosszú távú/igaz szerelemre.
2023. okt. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
87%

Nekem akkor volt ilyen amikor kényszerből egy csendes rendessel éltem együtt es nem voltam szerelmes sem és kicsit undorodtam is tőle valójában.

1 évet birtam caak vele lenni aztán már az is zavart ha csak levegőt vesz.

2023. okt. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!