Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akik több éve párok azok hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik több éve párok azok hogy szoktak fizetni mikor ebédelni,vacsorázni,nyaraláskor elmennek közösen enni?

Figyelt kérdés
Mindig a férfi fizet ha elmennek közösen enni?

2023. okt. 15. 14:31
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
A nagyobb költségeket kb. fizetésarányosan elosztjuk, a kisebbeket meg spontánul, egyszer én, egyszer ő.
2023. okt. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
A párom fizet.Fizetni soha nem szoktam ilyenkor,én máskor viszek kaját,kávét,reggelit.
2023. okt. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Kitana. ***** válasza:
95%
Felváltva kb, nálunk úgy nézett ki mondjuk nyaralásnál, hogy pl a kaját fizette ő, aztán a programra a belépőket én, stb, mindennapokban itthon annyira nem volt számon tartva, ki fizetett utoljára mit, úgyhogy itt inkább érzésre, annyira nem volt téma igazából ez, nem mentünk csődbe a közös programoktól, meg együtt élésnél, hiába volt két külön számlánk, annyira nem számított, melyikünkén marad épp több pénz, max ha ő fizetett volna mindent, akkor gondolom én álltam volna több bevásárlást. Külön élő pároknál több értelme van erre jobban figyelni.
2023. okt. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi közös kasszán vagyunk, azt osszuk be amire kell.

Van, hogy én, van hogy ő áll jobban anyagilag.Ezt nem nézzük soha, az fizet többet, akinek több pénze van éppen.Közös kasszánál ez logikus.

2023. okt. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is az van, hogy az előre látható költségeket (pl szállás, utazás stb) felezzük. Menet közben meg egyeszer én, egyszer ő, ahogy kijön a lépés. Közös a kassza, szóval pár ezer forint különbség nem számít. Amúgy nekünk a kapcsolat elején is ez volt, elavult dolognak tartom, hogy mindent a férfi fizessen. Persze az elején apróságok beleférhetnek (pl mozijegy) de én jobban szeretem az elejétől felezni a költségeket. Felnőtt nő vagyok, van keresetem, szóval így logikus.
2023. okt. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
40%

Eddig minden kapcsolatomban a pàrom fizetett.

Leszámitva egy két mamagitelest akinek nem égő ha a pénztarnál nyilvánosan a nő fizet.

A többi pasimban volt annyi hogy nem tőlem várja.

2023. okt. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a férfi fizet, mivel én, nő, nem dolgozok a gyerekek miatt
2023. okt. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Az elozo, 6 eves kapcsolatomban mindent felesben, de 2-3 ev utan nyitottunk egy Tricount-ot: az alkalmazasba beirtuk a koltseget es hogy ki fizette, igy nem kellett fejben sem szamon tartani. En ot lustasagbol hagytam fizetni sokszor (max pont az ilyen antifeministak miatt, mint a #6-os, fizettem neha en nokent), aztan kifizettem mindkettonk nyaralasat peldaul, hogy kiegyenlitsem a szamlat.


Az alkalmazast elonyosnek latnam a mostani 1 eves kapcsolatomnnal is, mert most erzesre felezgetunk.


Szoval nem, nem mindig a ferfi fizet.

A mostani pasimat en hivtam meg eloszor wellnessezni, mert epp le volt egve, az elozo elotti kapcsolatomnal en fizettem az elso randin. Buszke is vagyok ra amugy, hogy megtehetem, megdolgoztam erte.

2023. okt. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Tom1122 ***** válasza:
Azért az már szégyen, hogy valaki sajnálja a társától a pénz,akkor mit várják a lelkétől. Ha én meg azt adom érte
2023. okt. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
52%
Természetesen a férfi fizet, már házasok vagyunk, de akkor sem én fizetek természetesen. Hogy néz az ki? Ellenben, pl. a reggelinél, örömmel odaviszem neki a kaját.
2023. okt. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!