Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg baromi nagy kérés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg baromi nagy kérés, hogy most az egyszer ne adja haza a pénzt, mert állatorvosra kéne?

Figyelt kérdés

A macskámat műteni kell, 150 ezer ft, és utána is kell gyógyszer meg utókezelés, ami alkalmanként 5-10 ezer ft.

Simán beleférne anyagilag, csak a párom minden hónapban hazaad a szüleinek 200 ezer ft-ot. Már ez alapból zavar valamennyire, de elfogadtam.

Most megkértem szépen, hogy most az egyszer ne tegye, de hallani sem akar róla, merthogy jön a fűtésszezon és a szülei kétségbe vannak esve, és már amiatt is csalódott bennem, hogy eszembe jutott egyáltalán, hogy helyettük a 8 éves macskámra költenénk, akinél nem is garancia, hogy felépül, meg amúgy is pár év és elpusztul.



2023. okt. 15. 19:43
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/277 anonim ***** válasza:
96%
Ha közös kasszán vagytok akkor ő meg nyelje le hogy a macskára is fogtok költeni. Ha nem megy akkor legyetek külön kasszán. Ő küldjön annyi pénzt haza amennnyit akar te meg fizesd az állatorvost. Szerintem így lenne tiszta.
2023. okt. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/277 anonim ***** válasza:
98%
28-30 vagyok a közös számlát nem láttam, míg a 28-asat írtam. 29, szerintem te se láttad bakker amit írt. Teljesen ki van használva, nem komplett. Ha nem lenne a párja akkor nem kellene senkitől kérnie, mert nem lenne kifosztva!
2023. okt. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/277 Noren1989 ***** válasza:
93%

Macskàsként én is tàmogatom a szüleimet, de nem ekkora pénzzel, pedig kisnyugdíjas/rokkantak.


Szerintem ideje osztozkodnotok, hiszen azàllampapírokba fektetett megtakarítàs több, mint a fele a tied ( a 400+400-200 szàmítàs alapjàn).


Ha a nevedre van iratva/àtruhàzva, szépen eladsz 150k-nyi részt, ellàtod a macskàd, és keresel egy olyan faszit, akivel normàlisak a pénzügyeid is.

2023. okt. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/277 anonim ***** válasza:
16%

ÁLLJ!


200-at ad anyunak. 200-at ad a lakásOTOKra, azaz a KETTŐTÖK, lakására. A te 400-adból 100 állampapírra... mármint magyarra... döglött lóra minek új nyereg, de mindegy... akkor is marad 300.

2023. okt. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/277 A kérdező kommentje:
Nem, nem ÁLLOK. A 400-amból 100 elmegy állampapírra. Marad 300. Kb. 230 elmegy csak ételre és rezsire. A maradék meg minden másra. És akkor a váratlan kiadásokról meg nem is beszéltem. Ha pl. szerelőt kell hívni, vagy ha egy nagyobb értékű dologból kell új.
2023. okt. 15. 20:26
 36/277 anonim ***** válasza:
88%
300 ezer két embernek nem egy nagy cucc, enni kell, rezsit fizetni, közlekednek stb. Sajnos 2023 van, ha nem úgy élsz mint egy fakír, akkor ez már tényleg nem sok pénz kettő emberre - sajnos.
2023. okt. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/277 anonim ***** válasza:
19%

Azért ne mondjátok már, hogy teljesen lehúzza, semmi ilyesmiről nincs szó! A kérdező beleegyezett, hogy közös legyen a kassza, az ő nevén fusson az állampapír! Sőt még abba is, hogy nem keres jobb munkahelyet! Kérdező meg ne haragudj rám, de a te kezed benne van ebben az egészben.

Legyetek külön kasszán, vagy hagyd el. Más megoldás nincs.

2023. okt. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/277 anonim ***** válasza:
97%
Gondolom a 230 jó részét nem te eszed meg...
2023. okt. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/277 A kérdező kommentje:
Beleegyeztem, mert mást nem igazán tudtam volna tenni. Vagy szakítok, vagy beleegyezek. Olyan opció, hogy együtt maradunk, de nem megyek bele, nem volt. És minden ilyen döntést az előzte meg, hogy napokon át üvöltött velem. Egyszer sem fenyegettem, hogy elhagyom, ő mégis fenyegetett, hogy ha elhagyom, akkor kiteregeti mindenkinek, hogy milyen rossz ember vagyok.
2023. okt. 15. 20:29
 40/277 anonim ***** válasza:
97%
De ha szétmentek, akkor hol érdekel téged, hogy a háborodott exednek mit gondolnak az ismerősei?
2023. okt. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!