Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg baromi nagy kérés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg baromi nagy kérés, hogy most az egyszer ne adja haza a pénzt, mert állatorvosra kéne?

Figyelt kérdés

A macskámat műteni kell, 150 ezer ft, és utána is kell gyógyszer meg utókezelés, ami alkalmanként 5-10 ezer ft.

Simán beleférne anyagilag, csak a párom minden hónapban hazaad a szüleinek 200 ezer ft-ot. Már ez alapból zavar valamennyire, de elfogadtam.

Most megkértem szépen, hogy most az egyszer ne tegye, de hallani sem akar róla, merthogy jön a fűtésszezon és a szülei kétségbe vannak esve, és már amiatt is csalódott bennem, hogy eszembe jutott egyáltalán, hogy helyettük a 8 éves macskámra költenénk, akinél nem is garancia, hogy felépül, meg amúgy is pár év és elpusztul.



2023. okt. 15. 19:43
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/277 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy mennyi idő új számlát nyitni, mivel sose csináltam. Anyukám nyitott nekem egyet még akkor, leérettségiztem. Azóta is ugyanaz van. De legyek ezért életképtelen, oké.

Szóval most azonnal is tudok egyet nyitni?


Az a baj, hogy a fenyegetésből biztos vagyok benne, hogy én jönnék ki rosszul, ellehetetlenítené ha mást nem, legalább azt, hogy ki tudjam fizetni a cicát, és meghalna. Szóval valahogy csak le szeretném venni a tudta nélkül, hogy ebbe ne nyúlhasson bele. Egy fillért sem fog nekem adni és nem fog soha belemenni abba, hogy külön kassza. Ha kiszagolja, hogy le akarok lépni, akkor pedig kinézem belőle, hogy kiüríti a közös számlát.

2023. okt. 15. 21:12
 82/277 anonim ***** válasza:
22%

Akkor csak szenvedj... xD


Mást már nem tudok mondani.

2023. okt. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/277 anonim ***** válasza:
97%
Holnap nyitsz új számlát és a pénzt a másikról arra utalod, vagy leszeded előtte róla. Hazamész a szüleidhez, vagy barátokhoz és ha fenyeget, zsarol a "párod" feljelented. Keressel új munkahelyet és el élsz egyedül ( esetleg elmész pszichológushoz, mert nem normális, hogy annak ellenére amit művelt te vele maradtál).
2023. okt. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/277 anonim ***** válasza:
100%
Nah várj, a mostani számlátok fele ki a fő tulaj?
2023. okt. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/277 anonim ***** válasza:
14%

KAMU!


"11/83 A kérdező kommentje:


Nem tinik vagyunk, én 28, ő 32."


És 28 évesen, 400-at keresve, nem tudja, hogy kell bankszámlát nyitni, de a Gyakorira tud kérdést kiírni...aha.


(Meséltem már, hogy anyám szűz, és egyszer egy esküvőn varázsoltam vízből bort? Csak valakik lenyúlták a sztorit.)

2023. okt. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/277 A kérdező kommentje:

83


Te sem érhetsz többet, mint én, ha ennyire rosszindulatú vagy.

Pont ahhoz kérek tanácsot, hogy hogyan jöjjek ki ebből, mert felfogtam, hogy ez így nem maradhat.

Azért mondtam, hogy a 81-es kommentben taglalt fenyegetés nem működne, mert ismerem a páromat, és félek, hogy az összes pénzbe és a macskám életébe kerülne.


84

Ez már egy jobb ötlet.


Esetleg valaki azt tudja, hogy az állampapírt hogyan lehet eladni? Hogyan lehet belépni arra a felületre? Kell valami kétlépcsős azonosítás?

Lehet, hogy azt is meg tudnám oldani, amíg fürdik mondjuk. Sok jelszót tárol a böngészőjében és nem zárolja előlem a gépét.

2023. okt. 15. 21:21
 87/277 anonim ***** válasza:
13%

Hát bakker, megérdemlitek egymást. Sok sikert😁

Ő azanyjáékra költi a pénzét, te vásárlás mániás vagy, mert 20 üveg parfüm az bizony már az. Plusz a macska, üvölt veled, de hát te szereted. Jobb is ha csak egymást boldogítjátok, nem mást.

2023. okt. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/277 anonim ***** válasza:
36%

Ha eladod míg ő fürdik neked annyi! :DDD


Ne nézd már azt a pénzt most, amikor lesz más fedél a fejed felett, akkor érdeklődj ügyvédnél, ne adogasd el a háta mögött, untig elég, hogy lelépsz és leszeded a lóvét. :DDD

2023. okt. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/277 A kérdező kommentje:

"És 28 évesen, 400-at keresve, nem tudja, hogy kell bankszámlát nyitni, de a Gyakorira tud kérdést kiírni...aha."


Mert honnan kellene tudnom, ha sosem én csináltam? Utána tudok olvasni, nyilván meg tudom oldani, de most így hirtelen nem tudom, mi kell hozzá, mennyi idő, hol érdemes, stb.

2023. okt. 15. 21:24
 90/277 A kérdező kommentje:

89


Pedig nagyon ingerem van rá, mert ha őszintén, erkölcsileg nézzük, akkor az az enyém.

2023. okt. 15. 21:25
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!