Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek bunkó vagy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bunkó vagy én vagyok túl érzékeny?

Figyelt kérdés

Barátság extrákkal van köztünk egy barátommal, én szerelmes vagyok belé, és ő ezt tudja. Azt mondja, hogy ő is szeret, de nem szerelmes belém. De elég érzelmes kapcsolatunk van, tehát nem csak a szex miatt járunk össze. Ő külföldi egyetemista, ezért sok mindenben segítek neki, és ezt sosem hánytorgatnám fel de néha úgy érzem, hogy hálátlan. Pl. egyszer hazamentem a családomhoz, és addig odaadtam neki a lakáskulcsomat, mert az ő házában nem volt net, amíg otthon voltam addig is 2 napig nálam volt szinte egész nap a net miatt, és ott is aludt. Amikor visszajöttem, áthívott magához vacsorázni. Aztán elmentünk sétálni,de a laptopomat és dolgaimat nála hagytam. Amíg sétáltunk megsértődött valami hülyeségen, de aztán kibékültünk. Amikor visszamentem a lakásába a laptopért, csak kihozta nekem a laptopot, és várt az ajtóban, hogy pakoljam össze a cuccomat, aztán azt mondta "sokat utaztál, fáradt vagy, haza kellene menned." Láttam, hogy nincs jó kedve, és amúgy sem maradtam volna, de azok után, hogy én mindig azt mondom neki, akkor jöhet át amikor akar, és akkor alszik nálam amikor akar, nem volt ez bunkóság, hogy így gyakorlatilag kidobott?

Egy másik példa, elmentünk Lillafüredre nyaralni, én izgatott voltam a vasút és a hajókázás miatt, de ő egyiket se akarta, azt mondta, ha te akarod, akkor csináljuk. Erre mondtam, hogy én sem akarom, és nem is firtatta tovább, pedig tudta, hogy én akarom.

Vagy egyszer elmentünk sétálni, és mondtam, hogy menjünk a Szabadság-hídhoz, amikor ott voltam, mondtam neki, hogy még sosem ültem rajta és milyen jó volna, még ezt sem akarta, azt mondta, hogy majd máskor.

Folyamatosan megsértődik mindenen, és nem akarja elhinni, hogy tényleg szeretem, azt gondolja, hogy csak egy múló szenvedély számomra, miközben ha én küldök neki egy érzelmesebb üzentet, csak egy emojival válaszol rá....


És még jó pár hasonló eset, dolog van.... Nem tudom, hogy én reagálom-e túl, hiszen nem vagyunk egy pár, de fájnak ezek a dolgok, és sokat sírok miatta.


2023. okt. 15. 21:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem ér ez a srác egy könnycseppet sem. Abszolút nem szimpatikus, szerintem csak pazarlod vele az idődet. Szórakozik veled, mert hagyod neki.
2023. okt. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%

Eleve nem is lennék olyannal egy percig se, aki "szeret de nem szerelmes", akkor d.gni se kell tudnia. Ami nem megy az nem megy.

Érzelmi impotems barom

2023. okt. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
Én csak hoztam egy kis popcornt.
2023. okt. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Noren1989 ***** válasza:
83%

Tartom a következőt:


[link]

2023. okt. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
???
2023. okt. 15. 21:41
 6/14 anonim ***** válasza:
86%
Arra céloz, hogy nem született külföldi cserediáknak. De jó buli lehet naív magyar lányokat dugni.
2023. okt. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Noren1989 ***** válasza:
88%
Nem, én arra céloztam, hogy ehhez a sztorihoz mérhetetlenül naívnak kell lenni.
2023. okt. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%
Fáj neked a viselkedése és sokat sírsz miatta, de őt nem érdekli. Ez bőven elég lenne ahhoz, hogy hanyagold.
2023. okt. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
95%
Megnondta, hogy nem szerelmes beléd, tudja, hogy te annak ellenére vele vagy, hogy de te bizony az vagy. Most nem rosszból, de miért várod el, hogy miattad csináljon valamit, vagy viszonozza amit te teszel meg érte? Az érzéseid se viszonozza, akkor mást miért kéne? Tudja, hogy milyen lábtörlő vagy, hogy nem tiszteled saját mivoltodat és úgyis van. Miért várod el, hogy tiszteljen ha aláfekszel miközben nem viszonozza az érzelmeid? 🤔
2023. okt. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
93%
Egyébként nem bunkó, te vagy a dugópajtija és kész. Még barátok se mindig kölcsönösen viselkednek egymással szemben, mert hát mindenki hibázik. Bár főleg akkor nem ha nem igazi barátok. Ti se vagytok. Csak te hiszed hogy minél többet lefexel vele annál inkább belédszeret, vagyis nem túlérzékeny vagy, hanem hiszékeny liba a nagy semmire.
2023. okt. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!