Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg bunkó volt, vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg bunkó volt, vagy csak én vagyok túl érzékeny?

Figyelt kérdés

Barátomnak most volt szülinapja, tegnap (21 lett), és én egy szerintem tök jó ajándékot adtam neki: sütöttem sütit, elvittem egy nagyon király helyre, csomó romantikus dolgot csináltunk, direkt az ő kedvéért vettem egy új fehérneműt, oltárit szexeltünk, kétszer is, minden oké volt, tökéletesre sikerült, olyanra, ahogy elterveztem.

Erre ma meg búcsúzáskor mintegy mellesleg kibökte, hogy azért jó lett volna, ha adok neki valami kis anyagi dolgot, mert ez így szép meg jó, de semmi tárgyit nem kapott. Ez engem kissé nagyon megbántott, mert kitettem a lelkem érte, ő meg valami kis 100 ft-s kínai vackot hiányol az egész ajándékomból? Én élményeket adtam neki, erre meg egy tárgyi ajándékot kér. És most szerinte én vagyok az érzékeny, hogy ezen megbántódok. Szerintetek is érzékeny vagyok, vagy azért ez tényleg bunkóság részéről?


Köszönöm annak, aki érdemben is hozzá tud szólni a dologhoz!


20/l


2013. szept. 20. 18:11
1 2
 1/16 Beniy ***** válasza:
100%
Ez tényleg irdatlan nagy parasztság volt a részéről.
2013. szept. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
pff amit leirtàl az kiràly a baràtodnak nem tudom mi baja van!!
2013. szept. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem én leordítottam volna a fejét. Ennyi mindent megteszel, agyalsz rajta hogy mit kellene, sütsz, stb.. és a végén hozzávágja a fejedhez hogy köszi szépen de ez semmi nem volt? Milyen dolog ez???


Szerintem nem te vagy túl érzékeny, hanem Ő egy bunkó f-sz. Bocs a szóhasználatért. Én pl örülnék ha lenne barátnőm és ilyeneket csinálna.. ettől több nem kell.. de hát nem vagyunk egyormák.


19/f

2013. szept. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
A barátod mázlista, és naon bunkó!
2013. szept. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Pain for Pleasure ***** válasza:
100%
Nem, neked van igazad, a barátod meg igazán örülhetne, hogy ilyen barátnője van. Más fiúk össze tennék a két kezüket egy ilyen lányért. Nagyon jó ötlet volt, amit tettél, úgy tűnik ő ezt kevésbé értékelte. :/
2013. szept. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

jövőre vágj hozzá egy 100.- kínai vacakot....

mikor összefutsz vele 2 percre - mert h sietsz


meglátjuk melyik tetszik jobban neki majd ....

2013. szept. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ha csak ez a gondja. Tényleg megérdemelt volna valami 100ft os vackot az este helyett. Te meg legközelebb egy másik pasinak adj ilyen élményeket, meglátjuk melyik lesz neki jobb. Elég h*lye egy srác.
2013. szept. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Megmondtam volna, hogy akkor az új barátnőjének majd előre jelezze, milyen anyagias...
2013. szept. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért mindig az ilyen hülyéknek jutnak a legjobb barátnők?
2013. szept. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 ASOT ***** válasza:
A köcsögje! Megverjük!
2013. szept. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!