Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezzel most mit kezdek? Várjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel most mit kezdek? Várjam míg megnyugszik?

Figyelt kérdés

Barátom nagyon kiakadt ma rám.. mert megmondtam neki,hogy többet is foglalkozhatna velem stb.

(De mivel nagyon benne van a maszekolásba) így kevesebb a közösen eltöltött idő. És ő az elején viccelődött meg mosolygott hogy de aranyos vagyok,nyugodjak meg sajnos most ez van jól jön neki a pénz stb. Utána meg elkezdtem mondani a magamet és mivel rám figyelt lelokott véletlen egy poharat és össze tört. Ezután tiszta agresszív lett és csapkodott meg kiabált. Mondtam neki,hogy nyugodj meg ez csak egy pohár. Pótolható megesik. Aztán le lett harapva a fejem hogy a hülyesegem miatt rám figyelt és eltereltem a figyelmét stb. Aztán amikor ment melózni én meg haza akkor nem kaptam de puszit se ölelést mert azt mondja most nem szeretne adni mert folyton csak a hulyesegeimet tolom és már unja. Úgyhogy gondolkozzak el és próbáljak változtatni ezen hogy fejezzem ezt be...

De nagyon szomorú vagyok ezért hogy így leszart🥺

Nem szeretek így elválni tőle haragban..

Igaza lehet? Vagy túl regalja?



2023. okt. 18. 10:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
11%
Teljes mértékben igaza van, mert ha nincs pénz akkor meg az lenne a bajod. Mivagy te hogy állandóan pasi kell melléd? Hercegkisasszony?
2023. okt. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
76%

Utána meg elkezdtem mondani a magamet


Legközelebb ezt higgadtan ès csendesen mond neki, majd hagyd őt ott. Menj el.

2023. okt. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%
Én inkább a dühkitörésén gondolkoznék el. Mert sztem nem normális egy pohár összetörésen ennyire kiakadni. Főleg hogy még utána sem békült meg.
2023. okt. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
79%
Nincs igaza. Ott is hagynék végleg egy ilyen idegbeteg barmot. Legközelebb téged csap meg.
2023. okt. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
54%

Hogy mit tegyél? Menekülj ettől az agresszív baromtól!

Sőt, amellett, hogy agresszív, még le is néz téged. Emellett meg beáldozza a veled töltött időt azért, hogy többet dolgozhasson. Igazából itt minden megvan, ami egy normális kapcsolatnál kizáró tényező. Elsőként az egresszió. Persze, lehet mondani, hogy "de hát ideges volt", de ez nem mentség. Sem a verbális agresszió nem nézhető el, sem a fizikai.

Másodjára: ez tipikus forgatókönyve egy bántalmazó, korlátozó kapcsolatnak. Sok bántalmazó kapcsolat indul látszólag tökéletesen. Aztán miután már a kötődés megvan, szép lassan megmutatja a pasas a valódi énjét. Agresszív, lenéző, elnyomó. Eleinte csak apróságokban jelentkezik meg, hülyeségnek nevezi a dolgaidat, aztán később lesz egy-két arrogánsabb megnyilvánulása, ha valami problémád van, elhiteti veled, hogy ez csak hiszti, és próbálja úgy beállítani, mint ha te lennél a hibás. Ebben a fázisban vagytok most. Te teljesen jogosan kértél tőle valamit (de még ha nem lett volna teljesen jogos, akkor is értelmes módon és hangnemben kellett volna azt megbeszélni), majd jött az agresszió, a megfélemlítés, és persze az, hogy téged állít be hibásnak még a saját bénaságáért is. Elmondom, mi fog következni: jellemzően egy kis mosolyszünet után eljátssza a nagy békülést, persze, végig te leszel a hibás. Aztán egyre gyakrabban fogja szóvá tenni, hogy mennyire zavarod, egyre több kifogása lesz ellened, és egyre több dolgodat fogja rossz színben feltüntetni. Idővel minden külső és belső jellemződet negatívan fogja beállítani, őt magát meg valami ünneplendő hősként, amiért "egy ilyen nővel együtt van". Nincs messze az, amikor azt is el fogja hitetni veled, hogy te egy értéktelen, senkinek nem kellő nő vagy, és még elvárja, hogy hálás legyél érte, amiért megtűr. Emellett nagy valószínűséggel a fizikai erőszak is meg fog jelenni.

Ha ezt szeretnéd, akkor maradj vele nyugodtan. (Hiába fog most látszólag kibékülni, aki eleve ilyen jellem, annál ennek nem szabad bedőlni.) Ha meg normális életet szeretnél, akkor szabadulj meg ettől a ganajtól! Tucatjával találnál ennél értelmesebb férfiakat, akik nem lennének restek több időt tölteni veled.

És végül a munka: igen, tök jó dolog a pénz. De nem szabad mindent feláldozni miatta. Egy egészséges egyensúlyt kell kialakítani, ahol hely van a párkapcsolatnak is. Akinek ez nem megy, annak nem kéne erőltetnie. El kéne döntenie, hogy mit akar: barátnőt, vagy kétszer annyi pénzt? A kettő együtt nem fog menni. Az, hogy ő a munka mellett döntött, világosan jelzi, hogy milyen az értékrendje. Neki te távolról sem vagy a fontossági sorrend élén.

2023. okt. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

#2 nyugodtan mondtam a magamet xd

Nem szoktam vele kiabálni. De ő most kiabált xd

2023. okt. 18. 11:10
 7/19 A kérdező kommentje:
#1 nem kell mellém mindig pasi.. de az hogy szinte tartalmas időt nem is vagyunk együtt. Edzeni járunk és ennyi az nem valami jó🫤
2023. okt. 18. 11:12
 8/19 A kérdező kommentje:
#1 örülök ha eltudunk menni pár órát sétálni vagy ott aludhatok nála
2023. okt. 18. 11:13
 9/19 anonim ***** válasza:
83%
sajnos nincs itt más poció, mint otthagyni. főleg ha ahol éltek, az a tied.
2023. okt. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
74%

6#

2# vagyok

Akkor is jó dolog ha közben kihátrálsz. Nyugodtan ott is hagyhatod.

Az èn párom 1x emelte fel a hangját rám a telefonba. Mondtam neki hogy most megijesztesz ne haragudj de le kell tennem. Le is tettem. 10 perc múlva jöttek az üzik hogy ne haragudjak, hatalmas csokor virággal lepett meg akkor este. Azóta sem emelte fel többet a hangját.

2023. okt. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!