Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert? Ha megnyugszik flhiv?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert? Ha megnyugszik flhiv? Miert van ez? Miert ilyenek a pasik?

Figyelt kérdés
A pasimmal eleg jol elvoltunk eddig,de ma felhivott es merges lett azert mert felhivtam es megkerdezte hogy mit csinal es letette mert nem tudott beszelni...aztan irtam neki smst...vissza hivott es azt vagta a fejemhez hogy keressek mast,jobbat ha akarok!miert van...
2010. ápr. 7. 20:52
 1/2 anonim ***** válasza:

én ebből semmit nem értek :S és nem a szitu miatt... :D

leírnád érthetően is?^^

2010. ápr. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
45%
A "Miért ilyenek a pasik" kérdés alapján kb. 14 éves lehetsz, ergó leszarjuk a problémádat.
2010. ápr. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!