Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezzel most mit kezdek? Várjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel most mit kezdek? Várjam míg megnyugszik?

Figyelt kérdés

Barátom nagyon kiakadt ma rám.. mert megmondtam neki,hogy többet is foglalkozhatna velem stb.

(De mivel nagyon benne van a maszekolásba) így kevesebb a közösen eltöltött idő. És ő az elején viccelődött meg mosolygott hogy de aranyos vagyok,nyugodjak meg sajnos most ez van jól jön neki a pénz stb. Utána meg elkezdtem mondani a magamet és mivel rám figyelt lelokott véletlen egy poharat és össze tört. Ezután tiszta agresszív lett és csapkodott meg kiabált. Mondtam neki,hogy nyugodj meg ez csak egy pohár. Pótolható megesik. Aztán le lett harapva a fejem hogy a hülyesegem miatt rám figyelt és eltereltem a figyelmét stb. Aztán amikor ment melózni én meg haza akkor nem kaptam de puszit se ölelést mert azt mondja most nem szeretne adni mert folyton csak a hulyesegeimet tolom és már unja. Úgyhogy gondolkozzak el és próbáljak változtatni ezen hogy fejezzem ezt be...

De nagyon szomorú vagyok ezért hogy így leszart🥺

Nem szeretek így elválni tőle haragban..

Igaza lehet? Vagy túl regalja?



2023. okt. 18. 10:53
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Szülei el fognak költözni. És eddig azt mondta hogy szedjunk össze pénzt meg megcsinálja a jogsit és kimegyünk külföldre. Tényleg amúgy normális. Csak benne van ez a rettenetes gén..mert az anyja ilyen "agresszív" aztán ha ezt látta már régóta ebbe nőtt fel🤦🏼‍♀️

Úgyhogy megértem hogy kell neki a pénz. De azt veszem észre hogy sokszor nem tudja mit is akar mert megbeszélünk valamit és tok lelkes utána meg teljesen más van.. most pl azt se tudom hogy lenne e kedve kimenni.. most én is piszkalva vagyok hogy huu mer mondod hogy menjünk ki azt nincs is pénzed amivel ki tudnank menni.. igaza van teljes mértékben.. de hogyha ő jogsizik én meg szeretnék akkor már legalább egy olyan tanfolyamot megcsinálni ami érdekel..aztán azzal amúgyis jobban el lehet indulni. De ő ezt nem tudja. Régóta nézegettem de most végre megint találtam. Úgyhogy csak jelentkezni kell. 2 éve vagyunk együtt. Eddig is ilyen forró fejű volt de mindig elturtem mert nem mondott rám semmi csunyat és nem bántott.

2023. okt. 18. 11:28
 12/19 anonim ***** válasza:
89%
Nem elég hogy keveset vagytok együtt, mert ő neki előbbre van a pénz, mégha hangot is adsz neki még le is ordít, pluszban elnézést se kér. Abban esetleg igaza van, hogy most nincs rád annyi ideje, viszont ha azelőtt se fordított rád elég időt akkor nincs. Az agresszív megnyilvánulás egyáltalán nincs rendben, a hibáztatás se. Úgyhogy én is azt mondom hogyha mégegyszer olyasmi fordul elő, nem látja be, hogy nem minden a munka és kiabál, bűnösként tüntet fel hogy menekülj!
2023. okt. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
#10 akkor kicsit fenyítsem be? Vagy hogy érted? Mert máskor amikor csak viccelődött valamin ami nem tetszett de nyilván nem volt semmi nagy dolog én meg megjatszottam hogy lelépek aztán jött utánam hogy letszii nee. Ne menj eeel xd
2023. okt. 18. 11:31
 14/19 A kérdező kommentje:
#12 eddig több ideje volt rám nyilván..meg egy kis ideje depressziós volt egyéb okok miatt aztán mindig együtt akart lenni velem meg rendesen könyörgött hogy aludjak vele mert szüksége van rám mindig bújt meg minden. Aztán most helyre jött nem depis..és ezekből max csak a bújás van meg meg néha az ott alvás. Így is szeret velem lenni mert mondja de akkor rendesen rám tapadt :)
2023. okt. 18. 11:36
 15/19 anonim ***** válasza:
84%

13# tudatod vele finoman, hogy van egy határ amit nem léphet át. Pl amikor elkezdett veled veszekedni, akkor èn mondtam volna neki hogy nem szeretem ha veszekednek velem,nem ilyennek ismertelek meg, benned eddig mindig a biztonságot láttam ès otthagytam volna. Mindezt teljesen nyugodt hangon. Ha szeret akkor rájön hogy nagyot hibázott, ès nem fog többet veszekedni.

Úgyanígy probálnám rávezetni arra is, hogy többet legyünk együtt.

2023. okt. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
#15 köszike! Akkor ezt így fogom csinálni🤗
2023. okt. 18. 11:46
 17/19 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nincs igaza. Félő, hogy még rosszabb lesz. Nem vesz komolyan, amikor még nyugodt volt, akkor is csak ilyen "ez van" stílusban nyugtatgatott, szóba se került, hogy megpróbáljon több figyelmet szánni rád. Ami utána jött, az eléggé no comment.

De vszeg nem fogsz szakítani, hanem majd próbálkozol a nagy megbeszélésekkel, lelkizésekkel, stb. Tapasztalatból mondom, hogy ideig-óráig szokott csak működni.

2023. okt. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Azt megértem hogy a pénz miatt most jobban hajt arra. De az hogy egy nyamvadt poháron így kiborult az ijesztő. Nem a dédmamája 300 éves zsolnaiját verted, vagy verte le. Valahogy tudasd velem hogy ettől nagyon megijedtem, és ha mégegyszer ilyen lesz, akkor komolyan fontolóra veszed a szakítás.

Na meg igazán kérhetne bocsánatot, de azt már magától, nem úgy hogy te mondod

2023. okt. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

#18

Köszi :)

2023. okt. 18. 14:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!