Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tiszta hülye vagyok mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy parom 6.5 éve és egy 4 éves lányunk. Volt vihar de megoldottuk .Van egy ház ami civishàzi és anyukájé (párom). A parommal együtt élünk több éve. Na most a pàrom nővére bejelentkezett és megemeltèk a díjat. Közben anyuka otthonba került sajnos szükséges volt már..A parom mondta ,hogy nem tart rá igényt de a tesója úgy tett ,hogy jó lesz ha szét megyünk...na már most jelenleg bérelt lakásban élünk nem tudjuk azt is fenntartási.Megbeszèlès alapján vissza adja.De közben minden 4. Vagy 5. Napon ír a páromnak egy uzit ,hogy akkor vissza adja a lakást! Én bele nem szóltam de nekem úgy jön le ,ha van valami akkor én és a lányom picsàn leszünk rúgva. Nem szeretném én sem azt a lakást de van egy olyan érzésem,hogy a hàtamögött más téma megy.Igen kérdeztem a parom ,mondja őszintén ha szeretne ott lakni ...de ezek az űzik nem szűnnek meg és biztos vagyok mostmàr benne ,hogy bizony a nővére nem áll le ...Annyira be sokaltam,hogy azt mondtam a páromnak így több hónap kínlódás után,hogy úgy látom ez a dolog nem tudd záródni költözzön inkább oda és hagyjuk egymást békén. Szerintetek is hülye vagyok ? Többet gondolok mint kéne?

2023. okt. 18. 18:20
 1/8 anonim válasza:
82%
Tekintve az értelmetlen szöveget, amit idehánytál, gyakorlatilag képtelen vagy gondolkodásra. Szóval a válasz az, hogy jelentősen kevesebbet "gondolsz"...
2023. okt. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Fú basszus, muszáj volt neked gyereket vállalni?
2023. okt. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
80%

(Előszőr is annyit szeretnék tisztázni, hogy nem várom el senkitől, hogy hibátlan legyen a helyesírása, nyelvtanja.)


Nem erről van szó, én is vétek hibákat nagy valószínűséggel például az írásaim során.


De azért törekedjünk arra, hogy tudjuk az elveket, tisztában legyünk az alapokkal, és ha egy mód van rá, akkor fejlesszük már meglévő ismereteinket. Összességében van egy szint, ami alá azért nem nagyon (inkább nagyon nem) illik csúszni....

(szülőként főleg)


18/L

2023. okt. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Valaki aki érti ezt írja már le légyszi, normálisan átfogalmazva, hogy mibaja!
2023. okt. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

#4.

párkapcsolati konfliktus

2023. okt. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Feliratozva is lesz?
2023. okt. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Első elolvasásra azt hittem, nagyjából értem. Amikor másodjára olvastam, akkor rájöttem, hogy nem érthetem, mert egy csomó rész van, ami ellentmondásban van azzal, amit gondoltam, hogy mond.


Nem akarnak költözni, de még is, mert hát intézik a lakást, vagy nem, csak az anyja random írogatja ezt pár naponta? A nővér mit csinál, fogalmam sincs. Hogy jön ide. Szét akarja őket választani, hogy a párja menjen a gyerekkel? Azt se értem, miért ő meg a gyermek lesz "picsán rúgva", amiért az otthonba került rá akarja tukmálni a kérdező párjára a lakást.., ami.., valami állami cucc.

Mivel nem áll le a nővér? Nincs semmi írva, csak rosszként van bemutatva, aki szét akarja őket választani, de nincs semmi cselekmény.

Úgy tett, hogy jó lesz, ha szét mennek. Ez a mondat mi a francot jelent? Ez megjátszást vagy konkrét cselekményt akar leírni? És ha egyik ha másik, hogy lehet úgy, hogy szétmenjenek. Mit tesz a témával kapcsolatban, vagy mit játssza meg magát? Hogy? Hisz nem veletek lakik.

Én mai napig azt hittem okos vagyok, és bármit megértek, amibe érthető szavak vannak, de ez a kérdés kínzás.


Kérdező, fogalmam sincs mire utalsz vissza, hogy túl sokat gondolsz-e valamiről. Cselekményeket írtál le.., illetve annál is kisseb pontokat. Miről gondolnál túl sokat vagy nem? Beszélj a pároddal, hogy mit szeretne, ha nem kell a lakás, legyen a tesójáé, ha meg kell, akkor költözzetek oda, ezt meg ne béreljétek tovább.

De hogy mit kérdezel, mit akarsz tudni, fogalmam sincs.

2023. okt. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Béla jósnő leszedi a családi átkot. Meg a pénzed is.
2023. okt. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!