Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan váljak el a férjemtől,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan váljak el a férjemtől, ha lehetetlenné teszi a válást?

Figyelt kérdés

Nagyon félek, már egy jó ideje rájöttem, kb egy éve, hogy nem normális, pszichopata, állandóan gúnyol, megaláz, parancsol, minden az ő akarata szerint legyen.

Eleinte minden tökéletes volt és az esküvő után apránként kezdett csak egyre cinikusabb, gunyorosabb lenni mire észbe kaptam, már rá sem ismertem. Amikor a problémák már begyűrűztek, akkor mondtam elválok. Erre könyörögni kezdett, hogy ne hagyjam el, megváltozik, öngyilkos lesz nélkülem. Hittem neki. Most viszont ott tartunk, megfenyegetett, hogy ha elhagyom, tönkretesz a rokonaim előtt, mindenki meg fog utálni, én leszek a bűnbak. Megteszi, én tudom, igen nagy manipulátor, félek, ráadásul van valakim, titokban találkozunk, ha megtudja, kinyír.

Hogyan lehet kimenekülni egy ilyen bántalmazó kapcsolatból?



2023. okt. 18. 21:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
86%
Dehogy lesz ő öngyilkos. Az ilyenek annál sokkal jobban szeretik saját magukat,(csak magukat szeretik),hogy kárt tegyenek önmagukban. Nyugodt szívvel hagyd ott a pi...ba.
2023. okt. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
86%

"Mondjuk majd a jövőben gondold át a párválasztási preferenciáid, hiszen tudtad, hogy milyen alak, de mindegy már."


Akkor te még nem találkoztál nárcisztikus emberrel. Az új szomszédom tavaly vált el a férjétől aki bántalmazta. Távolságtartási végzés van ellene. Találkoztam kétszer a pasival, nagyon udvarias, megnyerő, igazi úriember volt. Közben a felesége családját is terrorizálja.

2023. okt. 19. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

10 adtál egy jó ötletet. Nekem is az a célom, hogy valahogy eltávolodjak tőle úgy, hogy nem úgy reagálok rá ahogy ő szeretné és kiállok magamért. Fokozatosan megutáltatom magam vele, hogy ő is akarja a válást, akarjon tőlem megszabadulni. Ehhez jó az ötleted, hogy mindenkinek meséljek róla, miket csinál.

Sajnos ahogy a 12 írja a külvilág szemében ő egy tökéletes úriember, szüleim imádják, amikor anyukámnak elkezdtem panaszkodni, rendesen felháborodott én voltam a gonosz aki ezt az áldott jó embert bántja. A rokonaimat behálózta egyenlőre nem látnak át rajta. Hangfelvétel húú...ellenőrzi a telefonom megnézi az üzeneteimet a messengeremet elolvassa megnézi ki hívott sőt otthon nem telefonozhatok mert kiveszi a kezemből. Most ment el dolgozni, ilyenkor van egy kis nyugtom amikor nincs itthon.

2023. okt. 19. 06:43
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért van veled, mert szeret, szóval nem tudod megutáltatni magad vele annyira, hogy elhagyjon. Ahhoz kellenének valódi érzelmek részéről... Ha a telefonodat ellenőrzi
2023. okt. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
82%

Bocsánat, megcsúszott a telefon a kezemben, és elküldtem... 😅

Szóval ha a telefonodat ellenőrzi vegyél digitális diktafont sd kártyával. Ezek azért már elég kompaktak, laptop, vagy egy átalakítóval bármilyen asztali gép lejátsza a felvételt. Menekülési tervet szerintem is csinálj, rakj félre pénzt, ahogy tudsz, és bérelj szobát pl.

Megölni nem fogja magát, különben ezek az emberek már rég kihaltak volna, de mint látod, még mindig vannak... A rokonaid ha hisznek neki, akkor likvidáld őket is. Senkinek a véleménye nem ér annyit, hogy így éld le az életed. Ha a családod ennyire az ő pártját fogja, akkor majd építrsz közeli, támogató barátokat, ha ennek vége. Ők pedig nyalhatják a bántalmazó (akkor már remélhetőleg ex)párod valagát.

2023. okt. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Fokozatosan megutáltatom magam vele, hogy ő is akarja a válást, akarjon tőlem megszabadulni.


Soha nem fog elengedni, ebben ne reménykedj. Az egóját megsértetted, hogy válni akartál, a tulajdonának tekint.


Költözz el egyedül vagy a szeretődhöz vagy bárhová és add be a válópert. Nyilván nem kell beleegyeznie, a tárgyalóteremben meg nem fog megölni. Addig ne nagyon maradj vele kettesben.


A családod előtt le tudna járatni? Tényleg? Aztán mivel? Csodálnám, ha a férjem szembe tudná velem fordítani a rokonaimat. Ha gyilkos lennék se.


Lépj, amíg még lehet.

2023. okt. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Te nem is akarsz elválni igazából
2023. okt. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!