Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belém akarja beszélni a depressziót? Minden dologra ezt mondja

Figyelt kérdés

Még ismerkedés van.

De olyan fura valahogy a pasi.

Bármikor ha pl.olyan van, hogy irom neki hogy "felkeltem, látom nem írtal hianyzott mizu veled. Te nem vagy még fent?" Írja erre hogy ő 4kor kel. Akkor miert nem irtal? Erre ő úgyis alszol akkor. Erre én az mindegy nem szamít attol írhatna:D aztan vissza ír hogy beszeljunk? Hív. És kérdezi mik ezek a kérdések. En meg nevettem hogy ezzel keltem:D hianyzott tőle vmi. Meg nem is tudom én kellek e neki. Még nem ismerem annyira. De sietek indulok meloba. Semmi különös.

Erre meg elkezdi azt kántálni hogy en ilyen pesszimista depresszios vagyok? Ezen lestem hogy mi van? Aztan vmi ilyen irányba ment el az egész. Mintha elkönyvelne annak.(nemhogy megnyugtatna, hanem még belém is vágja a kést, még le is ír, be is szól)

Másik alkalomkor: mondtam neki épp sok a hajtás nálunk, most sok a melo, nemigen tudok lenni, és közben megint éreztetett olyat hogy biztos akkor megint bajom lehet biztos depresszios vagyok. És várta hogy panaszaradatban fogok kitörni a munkám miatt.(holitt szeretem a munkám is, és ha néha pörgés van, azt is)

Komolyan kezd lehozni a pasi az életemről, boldogságról szerelemről.

Minek akarja belémbeszélni azt hogy en egy depressziós f.s nő lennék? Miért nézi ezt bele majdnem minden kontextusba?

Mikor elmondása szerint évek óta nincs nője, tehát nem lehet az hogy biztos vmi olyan kapcsolatból jön amiben az agyára mentek.

Tartok attól hogy megutáltatja magát, miközben nekem kéne ez a pasi, vágyom rá, jó kis beszélgetesekre ölelésekre, ez az, de ezzel hogy mindenbe beleáll es teljesen kicsavar szitukat arra, hogy én egy pesszimist dep.sz.r vagyok, teljesen "megijeszt."


A végèn már tényleg depressziós leszek attól, hogy állandóan ezzel jön. Már félek ha kérdez! Negatív érzéseket rak belém. Ami eddig nem is volt.


Az összes eddigi barátommal nevettünk, elvoltunk, valaki mondta is már rám hogy hedonista lennék, de munkahelyen is a jókedv van, jó a kollektíva, velem még ilyen soha nem történt hogy valaki meg kihozzon magában allandóam egy "dep-nak."


Valami sérülése lehet?

Mit kezdjek.ezzel?


Csak azért érdekel, mert en szerettem volna pl vele szexet is, nagyon tetszik nekem, de így azt sem tudom eltudunk e addig jutni mivel "képen vágva" érzem magam az ilyen elszólásaitól.



#lehetetlen szex #akadalyozó jellem
2023. szept. 21. 20:03
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
91%
Mert azt sugárzod kifelé, hogy nem bírsz meglenni nélküle reggel, délben, este?
2023. szept. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Magyarázd el neki kb így, ha nem érti meg hagyni mellett.
2023. szept. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
kell **
2023. szept. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

1.nem én sugárzom ezt! Neki jön le minden teljesen másképpen mint ahogy van!


Exem ilyenekre ha azt mondtam hiányzol ugy reagált hogy viszonizta egyszeruen te is nekem nagyon de nagyon szerelmem.


Soha ilyen nem létezett velem de akár rokonokkal vagy más pasikkal se, hogy ha én azt jelzem bárkinek, hogy vártam hogy írj,(ennek inkabb örülni szoktak!)akkor cserébe azt kapnám hogy depresszios vagyok.fúj.


Ez beteg

2023. szept. 21. 20:14
 5/25 A kérdező kommentje:

2. De ha meg is értené.

Ha minden szitut valahogy másképp fog fel mint a valóság akkor úgy dumával nem sokat érek.


Ha csak azt mondom neki hogy most sok a melo.

Ö még ebből is képes kihozni a depressziót. Közben azért mondtam csak hogy nemtudok most telefonálni mert epp hajtás van.

2023. szept. 21. 20:16
 6/25 anonim ***** válasza:
80%
én kíváncsi lennék az ő verziójára is. A "felkeltem, látom nem írtal hianyzott mizu veled" nekem full red flag lenne (nő vagyok, de férfiként is), főleg ismerkedős fázisban, szex sem volt még, vegyél már vissza. Jó, hogy nem már azt várod tőled, hogy azt válaszolja, mint az exed. Abbó, hogy megkérdezi, mik ezek a kérdések részedről, egyértelmű, hogy nem tudja hova tenni a tapadást és számonkérést, tök igaza van, én sem tudnám.
2023. szept. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
76%
*várod tőle, nem tőled.
2023. szept. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Ez így leírva egyszerre sok és kevés.

Hiába adod át a beszélgetések egy részét írásban, ha mi mondjuk nem tudjuk azt, hogy milyen hangnemben közölsz vele 1-2 dolgot szóban.


Ez a vártam, hogy írj duma.. könnyen félre érthető. Azzal az energiával, amivel ezt leírod, írhatsz annyit is, hogy Jó reggelt, és mind a két fél egyből megússza a magyarázkodást meg a feszkót kora reggel.

Én is 4kor kelek, barátnőm sokszor 8-9 fele, én se írok mindig, de még egyszer sem tette szóvá… minek tenné? Fordított esetben se történik meg.


Ha ennyire különböztök bizonyos dolgokban, akkor mégis mi az, amire ennyire vágysz ebben a csávóban? Nem hogy egy párkapcsolat, de egy működőképes emberi kapcsolat alapfeltétele is az egymás számára érthető és elfogadható kommunikáció. Nincs azzal semmi baj, ha két embernek mindig mindent el kell magyaráznia egymásnak, hogy jajj nem úgy gondolta, egészen addig amíg ezt nem napi szinten kell megtenni, mert az már elég komikus.


Lehet a csávó nem is egy ilyen romantikus, gondoskodó típus. Ez nem azt jelenti, hogy nem te vagy mondjuk az első gondolata reggel, csak lehet, hogy nem az minden nap a célja, hogy újra és újra elérje, hogy belé szeress.

2023. szept. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

6# bakker ha egy kollegamnak is írom ugyanezt akár nőnek pasinak egyik se látna ebbe depressziót bele. De egy voltbarátom se soha. Sőt ök inkább kevesellték is. Inkabb kaptam azt hogy miert nem írok mint azt, hogy számon legyek kérve mert azt irtam hianyzott hogy írj.

Nemhogy örülne, hogy esélye van nálam.



De meg ha felreérthető is akkor miert pont a sz.r oldalát érti bele?


Az nekem nem baj ha nem romantikus. Nem vagyok szeretetehes mivel a volt barataim szerettek. Nem vagyok erre kiéhezve sem. Ferfire vágyom inkább azert is ismerkedem vele mert pasiként tetszik, masképp meg valahogy csak elriaszt éppenséggel.

2023. szept. 21. 20:40
 10/25 anonim ***** válasza:
45%
Gaslighting. Ez nagyon tipikus férfi viselkedés, hogy ha nem egy semleges ember vagy, rádragasztanak, beléd beszélnek valami diagnózist. Így ha nem úgy viselkedsz, ahogy akarja, előkaphatja, hogy aham, a depresszió miatt nem csinálod ezt-azt.
2023. szept. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!