Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek másra vágyik?

Figyelt kérdés
A párom a kolleganőnket nézegette többször. (Oldalról-hátulról) 2 éve vagyunk együtt. 4 évvel fiatalabb nálam. Mellettem nem szokása nézegetni. Ezt a nőt mégis. Nem zavarna ha más nőket is nézegetett volna vagy egyszer megnézi és megy tovább. Félek hogy megcsal mert előttem csak egy barátnője volt. Ez a csaj odaadja magát mindenkinek. Szép, véknyabb nálam és fiatalabb. És hát a közelében van. A párom váltig állítja hogy csak engem akar, szeret. És ha szétmennénk senkit sem akarna, fel is mondana. A másik barátnője mellett is előfordult ilyen. Viszont az exe hiába csalta meg ő akkor sem ment félre. Valamint az elején és a végèn sem voltak együtt már mégsem csalta meg. Úgy tudom hűséges típus de szereti a szépet. Főleg férfi véleménye érdekelne. Nem szokott beszélgetni nőkkel.

2023. okt. 19. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Még nem vágyik másra, de ha így folytatod akkor hamar vágyni fog és igaza is lesz.
2023. okt. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem betegesen féltékeny vagy. Nézni már csak nem tilos.
2023. okt. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

Csak nézi. Meg valószínűleg kiverte rá párszor. Megdugná, na, de nem tette meg valószínűleg.

Nézni meg csak lehet.

2023. okt. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem jelölgeti be,nem írogat neki,nincs flört,addig ez egy egészséges határon belül mozog.Persze elhiszem azt is,mennyire rossz érzést kelt benned a helyzet,ezt mindenképpen nyugodt,nem támadó hangnemben érdemes közölnöd a barátoddal.
2023. okt. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Csak sokszor nézett rá. Egyszer feltűnően. Úgy mintha vágyna rá. A nő önbecsülését úgy eltudja venni ez. Azt hisszük jobbra vágyik. Hogy az a nő jobb nálam. Az előző barátom is ezt csinálta. Csak durvábban. Ez a nő minden férfit megbolondít. Mindenki a fenekét nézi. Az ujja köré csavar mindenkit. Aztán fűvel fával csalja a barátját. Így mindenkivel azt tesz amit akar. Szétdúlt egy családot.
2023. okt. 19. 19:40
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mit csinált pontosan az előző barátod?

Mellesleg szerintem is túlaggódod a dolgot

2023. okt. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
69%
Jobb felni, mint megijjedni, de ne ess at a lo tuloldalara. Nyilvan tetszik neki a masik lany, de ezzel nem tudsz mit kezdeni. A lényeg, hogy tartsa magat a pasid testileg-lelkileg. Ha megse teszi, kiderited es szakitasz vele.
2023. okt. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!