Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan aki még mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki még mindig együtt van az első szerelmével és nem is vágyik másra, vagy ha szakítottak is nem azért mert tapasztalatra volt szükség más pasival/nővel?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, ez az első kapcsolatom és imádjuk egymást. Nem akarom hogy vége legyen, de ha egyszer szakítanunk is kell akkor remélem közös megegyezés lesz és nem egy másik nő miatt fog elhagyni mert abba belehalnék. Tudom, hogy arra nem fogok választ kapni, hogy mit hoz a jövő, csak kíváncsi vagyok, hogy vannak-e olyanok akik úgy gondolják / gondolták, hogy nincs szükségük másra.
2014. dec. 8. 11:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Én is így érzek, ha összevesznénk a barátommal inkább végeznék magammal. Az első kapcsolatom, másfél éve vagyunk együtt és úgy érezzük megtaláltuk az igazit. Nemsokára jönnek az olyan válaszok, hogy majd úgyis megunjuk, mert éretlenek vagyunk... :( 16/L
2014. dec. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!