Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha Facebook-on ráírok valakire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha Facebook-on ráírok valakire, akit alig ismerek, hogy le akarok vele feküdni az talán sok?

Figyelt kérdés
Régen a mi sulinkba járt, néha szoktunk beszélni de csak online, ráizgultam mert eléggé szex mániás csaj, szal le akarok vele feküdni. Lányok! Ez sok lenne, ha ráírok, hogy le akarok veled feküdni? Most azt hiszitek kamu kérdés, de nem!!! Már nincs jobb 5letem, most mozi meg ilyenek, az sokáig tart...
2010. okt. 18. 23:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Csináld meg, és napiszarra jó lesz.
2010. okt. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Én azt gondolnám, hogy elég snassz a humorod.
2010. okt. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Őszintén szólva nem értem a kérdésedet... Azt írod, hogy szex mániás a csaj... most akkor egy ilyentől mit vársz??? Egy normális csaj elküldene a fenébe, de ő... Ha "olyan" a csaj, akkor inkább személyesen egy buliban, vagy valahol biztos el tudod kapni egy menet erejéig, de ne Facebook-on, szerintem, ha utána semmit se akarsz, akkor ne a Te égésed legyen, hogy "levelet írtál neki". Szerintem... Sok sikert! :)

Ui.: Nem tudom, hány éves lehetsz, a kérdésedből kifolyólag gondolom, hogy fiatal, de azért lassan inkább kezdj el koncentrálni a normális csajokra. Csak jó tanács! ;)

2010. okt. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Njha hát közbe én is arra gondoltam, hogy csak utána megyek egy buliba, de hát az is idő... Mindegy. NŐK!
2010. okt. 18. 23:23
 5/20 anonim válasza:
Mert, ha ráírsz Facebook-on az nem idő??? FÉRFIAK...
2010. okt. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
De nem annyi. Sőt otthonról is lehet! NŐK...
2010. okt. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
De attól, hogy ráír, még nem tud vele ott rögtön d...ni... buliban viszont le tudja teperni... de mindegy... ha annyira kanos lenne, hogy "nincs ideje", kimenne az utcára és elkapna valkit, akit jól meg lehet... ha meg nem, akkor nem értem mit hisztizik itt az idő miatt...
2010. okt. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
kissééééé
2010. okt. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

haha :D

hát én tuti nemet mondanák,ha nem is ismerjük egymást,de valszeg jól esne :DD egy nő szereti ha kívánják :)

még az is lehet h befészkelnéd magad a fantáziámba ha jól nézel ki :D


20L

2010. okt. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Utolsó! Kívánlak!!! :D
2010. okt. 19. 00:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!