Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha valaki nem jelöli be facebook-on a házastársát?

Figyelt kérdés
Facebook fóbok kíméljenek, komolyan kérdezem. Mert a családtagok be vannak jelölve, és általában mindenki bejelöli, kivel van összeházasodva. Nekem nagyon furcsa, ha nincs.
2011. okt. 28. 00:25
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
93%
Jelentéktelen, elhanyagolható dolog.
2011. okt. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Nem rólam van szó, csak kérdezem.
2011. okt. 28. 00:26
 3/24 A kérdező kommentje:
Miért lenne elhanyagolható?
2011. okt. 28. 00:27
 4/24 A kérdező kommentje:
Erre az emberek általában büszkék és tudatni szeretnék a világgal. Furcsa, ha nem.
2011. okt. 28. 00:28
 5/24 anonim ***** válasza:
80%
valaki öljön meg könyörgöm
2011. okt. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 Smartguy86 ***** válasza:
81%

Mert a világ k.urvára kíváncsi arra, hogy megházasodtál... Ez már tényleg a Facebook generáció. Mennyi szar ember van, te jézus, és ez még csak a kezdet...


Szerinted ha lezavarták a szertartást, kifizették a lagzit, hordják a gyűrűt, akkor mennyit nyom a latban az, hogy a neten mi van? Egyébként meg ki nem szarja le?

2011. okt. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
76%

az én barátom fenn sincs facen

talán iwiwen még igen, de ott sincs feltüntetve, hogy egyáltalán közünk lenne egymáshoz.


Mi nem a neten éljük az életünk.


22/L

2011. okt. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
De mindketten fenn vannak, a családtagok be vannak jelölve, csak a házastárs nincs. Nyilván senki nem a neten éli az életét, de ma már mindennek van weboldala, és minek van fönn, ha nem azért, hogy tudjanak róla az emberek. És akkor miért titkolja, hogy házas. Nem vagyok hülye, ne értsetek félre, de ez TÉNYLEG egy fontos dolog.
2011. okt. 28. 00:52
 9/24 Smartguy86 ***** válasza:
73%

Hát... én személy szerint nevetségesnek tartom, ha valakinek 600-1000 ismerőse van a neten felvéve. El sem bírom képzelni, hogy hogyan lehetne annyi emberrel valaki barátságban. Nem is ez a helyzet. Azt még megértem, ha valaki sokszor szervez programokat, és ezért kell neki a kapcsolati kör, vagy más okból, de pusztán csak azért felvenni több száz embert, hogy őket majd biztos érdekli az én magánéletem, hát k.urva nagy baromság....


SENKIT NEM ÉRDEKEL! Max a közvetlen baráti kört. Ők meg jó esetben úgyis tudnak róla. Attól, hogy ez a trendi még nem feltétlen kell követni.

2011. okt. 28. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Nekem sem fontos, de ha valaki nem jelöli be, az olyan, mintha titkolná. És miért titkolja? Ha megtetszik majd neki egy kislány, az ne rettenjen vissza attól, hogy látja, hogy házas.
2011. okt. 28. 01:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!