Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg volt aki a facebook-os...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg volt aki a facebook-os üzenőfalas kiírással lelte meg a szerelmét? Bővebben lenn

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy vannak ezek a kiírások, hogy pl. aki éjfélig küld egy szívet az járna veled stb., pont ma hallottam, hogy elvileg van akinél ez bevált és azóta is együtt vannak, de én ezt nem tudom elképzelni, maximum úgy, hogy nem merték egymásnak bevallani az érzéseiket, csak így.


Erről mi a véleményetek? Tapasztalatok stb.


2011. okt. 27. 23:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez egy hülyeség.
2011. okt. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elég gáznak tartom! Legjobb személyesen! Beszari alak az a csávó, aki személytelenül "vall" szerelmet!
2011. okt. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Baromság. Max úgy lehet, ahogy írtad is, hoy csak így merte bevallani.
2011. okt. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyik barátnőmnek pont ugyanezzel a kiírással sikerült összejönnie, egy sráccal, megjegyezném, hogy szinte csak látásból ismerték egymást + fb-beszélgetés alapján, és még most is együtt vannak :D
2011. okt. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Ryu19 ***** válasza:

Hát előfordulhat...

Általába az ilyen esetekbe vagy nem is gondolnak komolyabban bele egy kapcsolatba vagy pedig személyesen nem bírják bevallani egymásnak az érzelmeiket, és ,,hamár amúgy is elküldtem nincs visszaút, lám mi lesz a válasz" is megeshet.

Szóval nem tartom kizártnak, de kicsi az esélye. Mert vagy nem veszik komolyan vagy nem úgy alakul ahogy terveznék:D

2011. okt. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"maximum úgy, hogy nem merték egymásnak bevallani az érzéseiket, csak így"


Szerintem is kb ez lehetett a helyzet, ha volt akinél bevált. Mást nemigazán tudok elképzelni, főképp, hogy ugye az ilyen kiírásokat csak olyanok látják, akiket visszaigazoltunk.

2011. okt. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ez a "szia, tetszel, járunk?" kategória :))
2012. okt. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!