Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha szüleim leszólják a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szüleim leszólják a barátnőimet én is leszólhatom őket?

Figyelt kérdés

Kezd idegesíteni az hogy kvázi lepontozták eddig az összes barátnőmet(nem volt sok)mintegy azt sugallva hogy nem vagyok elég menő ahhoz hogy igazi cool csajt tudjak felszedni.

Ilyenkor olyan szivesen visszaszólnék de tiszteletből eddig nem tettem.Elég bicskanyitogató hogy olyanok néznek le engem akik szerintem azért jöttek össze mert egyik se kellett másnak.De hát most izé:láttam fényképeket.Lehet hogy azóta változott a trend de meg vagyok győződve arról hogy jobb pasi vagyok mint apám ilyen korában.Anyám meg...hát hogy is mondjam közelébe se mentem volna ha kortársak lettünk volna.......


2010. okt. 19. 01:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Diplomatikusan: nem lehet mindenki olyan szerencsés, mint ti egymással. Hol is vannak a régi fényképeitek?
2010. okt. 19. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hát hol lennének?az albumokban
2010. okt. 19. 01:14
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem buzdítalak lázadásra, de mi állít meg, hogy kiállj az igazadért? Az igazadért harcolni soha nem értelmetlen. Ha úgy gondolod, h xy tetszik, szerelmes vagy belé, akkor nem mind 1, hogy a szüleid hányra pontozzák? Mond meg kerek perec, hogy neked xy tetszik, ők ne szóljanak bele, mert ez a te magánéletedbe tartozik. Persze ezt ne olyan hangsúlyba, ami vitához vezet, csak normálisan beszéld meg velük. Szerintem egy szülő ne szóljon bele abba, hogy te kivel járjál. Bár amit leírtam nem muszáj megfogadnod, de ha mégis, gondold át, mert az esetleges vita soha nem vezet jóhoz, tehát ezt is vedd figyelembe.
2010. okt. 19. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%

Kérdező, nem csak randa, de sötét is vagy! Az első válaszoló csak egy tippet adott, h milyen szöveggel szerelhetnéd le a szüleidet....

Egyébként ha felhozzák, h nem szimpi a barátnőd, csak annyit mondj, hogy neked tetszik, és ez a lényeg. Azt pedig, h a szüleid milyenek voltak a te korodban, ill. hogy miért házasodtak össze, sztem felesleges felhozni.

2010. okt. 19. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ha tipp akart lenni nem működne mert nem értenék a szarkazmust
2010. okt. 19. 01:28
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem meg tudd mar hol a helyed! A szuleidrol beszlesz tudod-e? Felneveltek, etettek, itattak ok Te nem kerted, hogy vilagrahozzanak de megiscsak...azzal, hogy lepontozzak a baratnoidet meg nem teged minositenek, ha meg azt mondjak nem vagy eleg meno a cool csajokhoz lehet, hogy csak meg akarnak ovni a csalodasoktol (egyebkent a cool csajoknal altalaban 99-ban csalodas a vege) a cool csajokhoz rengeteg penz is kell stb. Az meg hogyan neztek ki anno az emberek minden korban mas volt a meno igy nem tudhatod mi szamitott menonek bar neked nem mindegy? Apukad szerinted nem volt meno de gondolom sokat dolgozott, hogy felnolj es megtanulj irni es legyen interneted meg szamitogeped ahol gayalzod oket! Azt meg mibol gondolod, hogy anyukadnak kellettel volna? Szerinted nem vol meno csaj de teged fel tudott nevelni... ettol menobb dolog a vilagon nincs!!!!


Nem vagyok az eroszak hive de te 2 olyan pofont erdemelnel otthonrol, hogy a fogaid kormerkozest jatszhatnanak a bentmaradasert aztan menoskodhetnel a vilag elottt!


Baratnok jonnek mennek az eletben az egyetlen biztos pont mindig a csalad marad!

2010. okt. 19. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Rosszul értelmezted.Nem megóvni akarnak a cool csajoktól hanem ellenkezőleg, mondhatni elvárják hogy cool csajom legyen.És hiába vittem haza nem egy igen csinos lányt azt mondták hogy nem nagy szám.

Etettettek itattak felneveltek....igaz,mondjuk fura lett volna ha ez fordítva történik és én kezdtem volna őket nevelni,meg főzni nekik születésem után közvetlen....

Végső soron arra akarsz kilyukadni hogy a szülők bunkók lehetnek a gyerekükkel de a gyereket ez a lehetőség csak a saját gyerekeivel szemben illeti meg?Ismerős érv csak egyet nem értek még mindig: Mi a f@szért kell egyáltalán bunkónak lenni?????

2010. okt. 19. 02:22
 8/10 anonim ***** válasza:
A szüleid úgy tekintened rád, mint valami kegytárgyra. Ez hiba. Sajnos mindennapos hiba. Lázadj! A lázadás teljesen természetes dolog, illetve a vitatkozás is, ha nem értesz egyet. Aki nem csinálja, azok szellemileg az átlagot súrolják alulról.
2010. okt. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nem akarok bunko lenni, de a szüleid szerintem nagyon felszinesek, vallald fel nyugodtan, hogy kivel vagy szivesen együtt, meg amugy is mi közük van hozza?
2010. okt. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én is tisztelem a szüleimet, de attól még ugyanúgy megmondom a véleményem, ha esetleg rosszul látnak dolgokat. Elég idegesítő lehet hogy cikizik a barátnőidet, én biztos beszólnék valamit, hogy ő sem volt olyan nagy szám, vagy valamit. Ne hagyd hogy még jobban a fejedre nőjjenek, mert minden barátnőddel ezt fogják majd csinálni!
2010. okt. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!