Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha utálja (legalább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha utálja (legalábbis nem kedveli) a pasim a barátnöimet?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyok eggyütt a barátommal (20 éves). Ö 3-évvel idössebb nálam. Nagyon szeretjük egymást. Komoly természetü, nem egy mindennapi srác. Nagyon okos, és kiméletlenül öszinte mindenkivel. Nagyon boldog vagyok vele, sokat utazunk, kirándulun eggyütt kettesbe. Nem egy bulizos tipus, inkább tanul (egyetemista) vagy dolgozik hajnalig a sz.gép elött. De nyugottan elenged a b.nöimmel hétvégente. Bár nem örül hogy velük "lógok" hiszen szerinte kifejezetten rosszhatással vannak rám. Ö nem az a tipus akit szép szóval, vagy jó megjelenéssel le lehet "kenyerezni", ö tiszteletét valamilyen tulajdonsággal lehet ki vívni. (Pl.céltudatosság, stb). Bár, én meg az ö barátait nem kedvelem. Hihetetlen nagyképü, gazdag majmok társulata. Szerencsére kibirom öket mert leginkább külföldön dolgoznak és nem sokat talizunk. B.nöim se kedvelik a pasim, szerinntük nem illünk össze (az tény hogy az ex-barátnöje 8űvel idössebb volt nálam). Mit csináljak? Kire halgassak?
2011. febr. 16. 17:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Van konkrét oka amiért nem szereti őket? Vagy simán csak nem szimpatizál velük? Amúgy, amíg nincsenek surlódások, elenged velük szórakozni, stb, addig szerintem nem akkora nagy a probléma...
2011. febr. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak semmibe se názi öket. Szerinte link, tiszteletlen "kislányok". Csak köszön nekik... (((nem is beszél velük szinte.
2011. febr. 16. 17:37
 3/3 anonim válasza:
azért csinálja ezt mert közbe szerelmes beléjük
2011. febr. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!