Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SzabinaKovacs927 kérdése:

Felek, jo ez igy?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Masfel eve vagyok egyutt a parommal, 9 honapja koltoztunk ossze. Nagyon jol mukodik, jo a szex is. De aggasztanak dolgok. Pl ha nekem fontos valami arra nehezere esik odafigyelni. Pl kartyazas, honapfordulo. En szeretnek elmenni bulizni de 1 hetes konyorges utan talan eljon 1-2 orara. Meg nem bokol max addig jut el hogy csini vagy, szeretlek En meg szeretnem hallani pl hogy gyonyoru vagyok. Es volt neki egy nagy serelme es emiatt elzarkozik. Nem meri elottem gyengenek mutatni magat. Mikozben en elotte igen. Voltak olyan veszekedesek mikor megbantott es akkor azt mondta nem erdekli. Masnap meg kiengesztel. Felek tul sokat is engedek neki.

Szakitani mem szeretnek mert tobb a jo mint a rossz. Ti mit lattok ebben?



2023. okt. 25. 11:24
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Tudtok ezekről beszélgetni veszekedés nélkül?
2023. okt. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

"kartyazas, honapfordulo"


Kártyázik pénzért? Havonta ünnepeltek vagy a fizetésre érted?


"Voltak olyan veszekedesek mikor megbantott es akkor azt mondta nem erdekli."


Miről szóltak a veszekedések? Hogy-hogy nem érdekli hogy megbánt téged?

2023. okt. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

„Szakitani mem szeretnek mert tobb a jo mint a rossz. Ti mit lattok ebben?”


Azt látom az egész történetben, hogy sokkal rosszabb lesz a helyzet, tehát jóval több lesz a rossz, mint a jó. Lehet azért, mert többet fog megengedni magának hiszen hagyni fogod. Vagy azért, mert sarkadra állsz, de nem fogja érdekelni, mint mondta is és le fogja tudni ajándékokkal, vagy mással te meg mint a mókus a mókuskerékben fogsz még inkább kikötni, mint jelenleg. Teljes mértékben ki fog készíteni testileg/lelkileg és aztán lecserél, de lehet előtte szétcsal (ha nem hűtlen most is), vagy kinyitod a szemed tágra a sok megaláztatás után, de nem leszel régi önmagad jó sokáig, vagy egyáltalán.

Nem hiába félsz ugyanis a tudatalatti jelez neked, hogy nincs rendben a kapcsolat és rá fogsz fizetni ha vele maradsz továbbra is. Persze még most reménykedsz, kötöd az ebet a karóhoz, de fölösleges harc, mert ő nem harcol a kapcsolatért. Tudja, hogy úgyis vele maradsz. Becsapod önmagad, de teljesen nem megy. Természetesen ha neked kell pár pofon az élettől (vagy tőle, mert hát soha ne mondd hogy soha) akkor maradj vele, de lécci gyermeket ne hozzatok össze, mert akkor már ketten fogtok szenvedni mellette...

2023. okt. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Nem vagy normális kérdező. Ki a franc hónapfordulózik? Mi vagy te kislány?
2023. okt. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%

Te egy álomképet próbálsz formálni az adott emberből. Nem őt szereted, hanem egy fantáziát. Neked nem párkapcsolat kellene, hanem egy önismereti tréning, ami után úgy tudnál párt választani, hogy nem az álomképedhez próbálod alakítani a kiszemeltet, hanem való önmagáért tudod szeretni.

Az a legnagyobb zsákutca egy kapcsolatban, ha valaki át akarja formálni a párját. Soha nem működik.

N.

2023. okt. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez nem a tini kategória..fejezd be a hetedik osztályt!
2023. okt. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
23 eves vagyok, o 32. Nem vagyok 7eves.. van 24 eves baratnom is es ok is tartanak honapfordulot. A kartya az hogy en szeretek kartyazni, o is szeretett, megtanitottam magyar kartyazni, egy ido utan mintha elvagtak volna, mar nem szeret. Ees en sokat jatszottam csak megszakadtak azok a baratsagok.
2023. okt. 26. 06:49
 8/10 anonim ***** válasza:
A pároddal foglalkozz, ne a kártyával! Mi vagy te, 60 éves öreg asszony, aki már csak a kártyában leli örömét?
2023. okt. 27. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Felek, jo ez igy?"

Mitől félsz, ha tudod, hogy nem jó?

Meddig akarsz még fölöslegesen szenvedni?

nov. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, léteznek kártyaklubok. Talán a közeletekben is van egy.
dec. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!