Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha félek az összeköltözéstől, mert attól tartok, hogy idegesíteni fog a barátom macskája?

Figyelt kérdés

Ha nála vagyok, akkor szívesen "elcicázok " vele, mert aranyos, viszonylag nyugodt macska, de nekem soha nem volt háziállatom. Félek, hogy majd tönkretesz valamit (vadiúj lakás, vadiúj bútorokkal, az enyém), bár erre eddig nem volt példa, nem rombol. Meg hogy mindenhova felmegy, meg állandóan azt kell figyelni nehogy nyitva maradjon valami, én imádok szellőztetni, a szőr még hagyján annyira nem vagyok tisztaságmániás.


Tanácsok? A barátom neveli és hallgat is rá, de akkor is, félek h ez engem nagyon kihozna a komfortzónámból.



2023. szept. 3. 16:43
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
93%
Ne költözz vele össze.
2023. szept. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
88%

Az összekoltozés is ki fog hozni a komfortzonadbol! Egyébként meg, rá lehet nevelni, hogy mit szabad mit nem. És igen, kell majd macskaalomot is takaritani, etetni, és ha játszol vele, kotodni fog hozzád egy tündéri szőrgombóc! Ha van kaparófája, azt fogja kaparni amugy. Egyebkent meg, szereljetek macskahálót!!!!!!


Szívesen!

2023. szept. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Minden a barátom csinál körülötte, én nem fogok utána takarítani, azt nagyon utálom :D De köszönöm most egyelőre nem vagyok a kedvence :)
2023. szept. 3. 16:54
 4/23 anonim ***** válasza:
57%
Én nem költöznék vele össze, mert ebből még elég sok problémátok adódhat. Bírom a macskákat, de otthonra nem kellene, egyszerűen ebben kompromisszumot kötni nem lehet.
2023. szept. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
62%

Persze... Ne költözz vele össze, sőt szakíts vele, egyenesen tiltsd le azonnal.


Beszarás, hogy mennyi kompromisszumképtelen ember van itt. Egy háziállatról van szó, könyörgöm, nem Pápua Újguineába akarja költöztetni...


Ettől függetlenül megértem az aggályaidat, kérdező. Szerintem a legeslegelején szögezzétek le, hogy mi lesz a felállás. Pl a macska nem mehet be bizonyos helyiségekbe / te nem takarítasz utána stb. Aztán meg tartsátok magatokat ehhez, de nehogymár egy macska miatt ne lépjetek tovább a kapcsolattal, ha amúgy minden klappol.

2023. szept. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
92%
Énnugyanígy voltam, csak én nőként koltoztem a parom házába! Most már semmiért nem adnam egyik bundásmanót sem 😻
2023. szept. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
52%

5ös, micsoda passzív-agresszív megnyilvánulás 😂👏



A kérdező saját lakásáról van szó, hadd döntse már el, hogyan szeretne élni!!

2023. szept. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
85%

7

Akkor ne mondd meg neki, hogy kivel ne költözzön össze. :D

2023. szept. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
59%
Nagyon könnyű ítélkezni az emberek felett, de én sem helyeslem, hogy így összeköltözzetek és leamortizálja majd a vadi újon belőtt lakást. A macska egy állat, akár milyen aranyos, és jó nevelt, nem fog alkalmazdodni tudni olyan szinten, mint egy ember. A körmét a kanapén, szőnyegen, ajtókon élezi, hiába vesztek neki direkt draga kaparófát az annyira nem érdekli, mint a bútorok. Minden csupa szőr lesz, főleg ha hosszúszőrű fajta. Beleragad a ruhába, takaróba, kárpitba. Ezt tagadni szokták, de van egy jellegzetes szag ahol kutya macska él, akár mennyit takarítod a lakást, akkor is érződni fog hiszen a kis popóját mindenhova leteszi wczes utan. Erre szokták azt mondani, hogy de a macska öntisztító, nála tisztább állat nincsen. Nem fog mosakodasba kezdeni azonnal mikor elvegezte a dolgát, hanem amikor kedve tartja.
2023. szept. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
59%
Mindenkinek más a gond. Nekem a háziállat alapból kizáró tényező, nem szeretnék kisállatokkal együtt élni.
2023. szept. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!