Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak szexpartnerek vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szexpartnerek vagyunk akkor miért ragaszkodik ennyire hozzám?

Figyelt kérdés

több mint 4 honapja van egy szexuális kapcsolatom.Bele szerettem a srácba,bármit megtennék érte!

Tudjuk egymás vágyait gondolatait stb stb ..

Elmondta az minden vágya hogy én és még egy lány ketten vele együtt öt kényeztessük,igent mondtam rá mert valahol engem is foglalkoztatott a dolog milyen lehet lánnyal.Találtunk erre lányt,eljött meg minden ..de sajnos nekem épp megjött..ezért felajánlotta a lány hogy egy másik lánnyal kényeztetné a "pasim".Elmondtam neki hogy ez a két lány lenne mert milyen lenne már két növel ugy hogy az egyiket meg sem érintheti,igy hát zöld utat adtam..élvezze ki ez minden vágya ezt akrja,de sajnos nélkülem kell végig csinálnia:(Teljes napot sirtam át miatta,elöször mondta nem,majd beleegyezett.A szivem szakadt meg hogy bele gondoltam két vadidegen növel lesz,és reménykedtem csak szex és más semmi.(iszonyatosan szeretem ezt a srácot,csak azt akartam neki jo legyen,velem ne törödjön,tudom hogy ez fontos neki,itt van az alkalom nem szalaszhatja el sokat várt erre)De a végén még sem tudott eljönni a két lány,igy mondta jobb is igy velem akarja átélni ezt(szivem mélyén örültem hogy nem történt meg).A kérdésem az:Ha szexpartner vagyok,miért ragaszkodott ennyire hozzám?nem szeret tudom,mondta.Akkor mi a fene van?Miért akar ennyire??

22/L


2010. okt. 19. 11:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Szeret,csak nam meri bevallani mert fél.
2010. okt. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én is ragaszkodom a szexpartneremhez. Ez is egyfajta kapcsolat, csak nem párkapcsolat. Bizalmon, barátságon, vonzalmon, szenvedélyen alapul. Ugyanúgy kötődöm hozzá, csak másképp. Nem vagyok szerelmes, nem zavar ha más lányokkal kavar, nem akarok vele párkapcsolatot. Ilyenkor is van némi kötődés, elvégre a legintimebb perceket töltitek együtt. Ismeritek egymást, megvan a harmónia. Én is csak akkor próbálnám ki két férfival, ha az egyik ő lenne. Két vadidegennel semmiképp. Mert tudom, hogy benne megbízhatok, és hogy ő tudja, nekem mi a jó.


21/L

2010. okt. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem kavar a hátam mögött más lányokkal,csak én vagyok neki.

Más pasi kapva igent mondott volna a másik két lányra.Mondta nem érezné jol magát szex közben hogy tudja én meg otthon ülök és a körmöm rágom mi van.

Nem tudok rajta eligazodni.

Érzelmek lennének benne épp ugy mint bennem?De azt mondta nem érez semmit.Minden percünket együtt töltjük akkor is mikor nem vagyunk együtt..msn skype ilyesmi...24orábol 20at tutira beszélünk ..

Már nem tudo mire gondolni.

2010. okt. 19. 11:45
 4/10 anonim ***** válasza:
43%
Gyönyörű, tartós kapcsolat lesz, mert már az elején kevés vagy neki... Maradt ami vagy, régen úgy mondták: ágyas. sok sikert az életben!
2010. okt. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
attol mert erre vágy nem jelenti azt hogy hosszabb távon csinálná.Kiprobálni akarta..és velem..nem mindegy.ágyasok vagyunk ezt tudom.Csak már szerintem ez többröl szol nem csak a szexröl.
2010. okt. 19. 11:48
 6/10 anonim ***** válasza:
kinek mi a szerelem. relatív. ez nem igen vagy nem dolog.
2010. okt. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
többről van szó? hitegesd magad! arról van szó, h kényelmes megoldás vagy. ha dugni akar, kéznél vagy. nem kellesz neki hosszabb távra. majd meglátod.
2010. okt. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerencsés egy ember az:D
2010. okt. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert jó veled szexelnie. És ha nem lennél, nem lenne szex, más nőért meg meg kellene küzdenie. Csak tegyél egy próbát: tegyél úgy, hogy neki kelljen tepernie a szexért. Az eredményből látni fogod az érzéseit is. Sok szerencsét.
2010. okt. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

hát, nekem is volt szexpartnerem, vagy négy évig, voltak mellettem neki is mások (nem kapcsolat, ha kapcsolat volt nem találkoztunk, "úgy"). és ő is mindig visszajött hozzám, szall kb ugyan ez a szitu, de nem lett belőle semmi nekünk. szerintem egyszer szex után összebújáskor mond meg neki, mennyire szeretsz vele lenni. a reakcióból ill. válaszból rájöhetsz, hogy ő mit érez/gondol.


20Ł

2010. okt. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!