Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért baj az, ha a barátomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az, ha a barátomat később hívom vissza?

Figyelt kérdés
Azt mondta csodálkozott azon, hogy mikor ő megcsörgetett engem, akkor nem kb. 30 másodpercem belül hívtam vissza, hanem 1 percen belül.
2023. okt. 26. 20:10
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Istenkém ez komoly kérdés? :O
2023. okt. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, komoly kérdés.
2023. okt. 26. 20:17
 3/10 A kérdező kommentje:
Kérdezte is, hogy mit csináltam egy percig, mert megvárakoztattam.
2023. okt. 26. 20:17
 4/10 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező ha komoly kérdés nagyon gyorsan pattintsd le, mert kisebbségi komplexusban szenved. Később az lesz a baja, hogy milyen ruhát, sminket viselsz, kivel találkozol, meddig vagy. Ki akar majd sajátítani, birtokolni akar, mert tárgyként kezel, mert nem bízik benned, féltékeny. Képes bezárni, megerőszakolni, megölni.


A második lehetőség, hogy nárcisztikus személy, aki bűntudatot ébreszt benned, manipulál, összezavar, parancsolgat, bántalmaz verbálisan akár fizikai módon.



Úgyhogy nagyon gyorsan szabadulj meg tőle.

2023. okt. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Milyen harmonikus kapcsolat lehet. 🤣
2023. okt. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt?
2023. okt. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%

Mi az elvárás nálatok kérdező? Mert általában az emberek többségénél nincs olyan elvárás, hogy kötelezeő azonnal, vagy pár percen belül visszahívni. Ez alól max az kivétel, ha az egyik félnek feltöltős, vagy olyan dijcsomagja van ami csak bizonyos kereten belül percdijmentes,a másiknak meg full korlátlan. Beszélgettem én is olyannal aki pont ez miatt hivott vissza.

De vannak helyzetek, mikor akár órák múlva hívják vissza a másikat, pl mert dolgozik, vezet stb, de ebben meg nincsen semmi. Megsértődni max akkor lehet ha vissza sem hív ha végre ráér.

2023. okt. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%

Mièrt hívatja magàt vissza?


Amugy az volt csak a baja hogy vàrt. Nem kell ezt elemezni.

2023. okt. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Láthatóan olyan türelmes vagy, hogy ezt a kérdést is kiírtad még egyszer amint elhetett.
2023. okt. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyentől menekülni kell, mert beteg. Komolyan mondom nem normális.
2023. okt. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!