Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van olyankor, ha később...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van olyankor, ha később esett le, hogy a fiú barátomat nem úgy öleltem meg, ahogy egy barátot szokás?

Figyelt kérdés

Akkor esett le,hogy nem úgy sikerült megölelni,ahogy barátot szokás,amikor láttam,hogy mennyire tetszik neki és legközelebb elhívott valahova kettesben...:D

Veletek volt már ilyen, hogy nem esett le egyből, hogy mi van??

Nekem ezek után úgy tűnik,hogy ő tudta mi van, és azon ügyeskedett,hogy én nekem ne tűnjön fel,hogy ő nem csak a barátom akar lenni. Van ilyen ?


2017. márc. 6. 23:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Az milyen ölelés?
2017. márc. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az van, hogy elmondod, te továbbra is csak mint barátra tudsz rá gondolni. Hogy ki és hogy ügyeskedett, az mindegy.
2017. márc. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Van ilyen. Te is írod, hogy utólag rájöttél, hogy nem úgy sikerült, lehet hogy félreértette, főleg ha ő kicsit többet is érzett.

Egyszerűen mondd meg neki, hogy a múltkori eset félreértésre adhat okot, te azt nem úgy szántad, stb. és te csak barátságot szeretnél.

2017. márc. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Minél előbb tisztázd vele a dolgokat, tuti hogy félre értette a dolgot ahogyan írtad egyértelmű neked is. Jobb ha minél előbb tisztázod vele a dolgokat, nehogy nagyobb fájdalmat okozz neki ha már barátok vagytok.

Velem is megcsinálta ezt egy lány akivel csak simán jóban voltunk, de még igazán barátok sem voltunk. Viszont amikor ezt megtette bár mai napig rejtély miért akkor sikerült belé zúgnom és ugye alakult is ki köztünk valami, de alig 2 hónapig tartott csak.

2017. márc. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
91%

Milyen az a nem baráti ölelés? Bocsánat, de tényleg nem tudom elképzelni. Én közeli barátaimat mindig hosszan megölelem, ha tehetem, és adok nekik közben egy puszit az arcukra, és sose értették félre, mert ismernek. Szóval, hacsak nem meztelenül ölelkeztetek, nem tudom elképzelni, de lehet csak én vagyok ennyire közvetlen barátaimmal.

Ellenben ha félreértett, a legjobb, ha tisztázod vele. Nem hinném, hogy gonosz módon be akart hálózni, inkább csak alapból többet érzett, és elengedte magát. Haragudni teljesen felesleges lenne, ahogy megalázni is. Legyél vele őszinte, de megértő, és ne ringasd álomviágba.

2017. márc. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!