Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már szexmániás barátnőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már szexmániás barátnőtök akivel nem bírtátok az iramot?

Figyelt kérdés
2023. okt. 26. 22:01
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

"Az #5 kommentet én írtam.


"Kérdező és minden aktus kielégítő, van orgazmusod?"


Akik naponta 4-5x szexelnek, azokhoz is szól a kérdés.

Ezt hogyan kell elképzelni?


Akiknél így van pl 5x "kell", ahhoz szexelnetek, hogy kielégüljetek és alábbhagyjon az "étvágyatok"?

Ezt nem rosszból meg nem személyeskedés, csak kíváncsiság.

2023. okt. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
66%

Ez itt a baj, hogy több menetről beszéltek, miért nem több orgazmusrol beszéltek a nőnek!?!

F.

2023. okt. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
26%

#22

Azért mert a női orgazmus egy sokkal nehezebben viszonyítható mértékegység mint a menet(azaz férfi orgazmus). Szerintem ezt nem kell részleteznem miért, de ha igen leírom

2023. okt. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

#21

Egyszerűen annyi, hogy egy idő után újra megjön a kedvem a szexhez, akkor is ha volt már előtte 3 menet

Természetesen minden menet nagyon jó érzés, nem arról van szó hogy az első menet az még semmit nem ad

2023. okt. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
77%

"Természetesen minden menet nagyon jó érzés, nem arról van szó hogy az első menet az még semmit nem ad"

A jó érzés az mit takar, orgazmust is?

2023. okt. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

23:

Számodra azért nehezebben viszonyítható, mert Te nem ismered fel...

2023. okt. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

En is azok koze a nok koze tartozom, aki meg nem talalt olyan pasit, aki kozeptavon birta volna a tempot.

Es a kornyezetemben is csak ilyet ismerek:D


Egy exem volt, akivel osszeillettunk, o 4-5 menetet is birt...


Es az egyik valaszolonak: igen, ilyenkor mindkettonknek 4-5 orgazmusa volt:)

2023. okt. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 Mélybenyomás ***** válasza:
A párommal mikor össze jöttünk, 10 éve akkor vezetünk egy naptárat , hogy egy évbe mennyit szexeltünk, 318 volt egy évbe.. Most 10 év után, talán 100 ha van egy évbe..
2023. okt. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Kérdem én, akár a 27-est is, hogy ki lennének a nők, ha megkapnák mondjuk az orgazmus igényük közel 99%-át,akkor is, ha nem lenne mind menet?

Szerintem a válasz "nem", nem lennének ki, tehát nem probléma, ha a pasi nem azonnal újratölthető típus,csak legyen önzetlen. 😜

2023. okt. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

#26

Istenem te tényleg retardált vagy, de akkor csak neked leírom.

Azért nehezebben viszonyítható, mert a nők sokkal különbözőbbek orgazmus terén, mint a férfiak.

A legtöbb férfinak 4 menet alatt 4 orgazmusa van, míg egy nőnek lehet 10 vagy 0 is, akkor is ha ugyanolyan minőségű a szex a 2 esetben

2023. okt. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!