Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én volnék az ideális pasi (a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én volnék az ideális pasi (a bnőm számára? ) 22F

Figyelt kérdés

2 hónapja vagyunk együtt, ő 18 éves. nagyon szeretjük egymást. ÉS amiért úgy gondolom, hogy hosszú távon működhet a dolog, és én lehetek számára az ideális az nem más, minthogy próbálom nem elkövetni azokat a hibákat, amelyekkel a legtöbb srác inkább megutáltatja magát a barátnőjével. Például nem láncolom magamhoz, nem szakítom el a bnőitől, megy velük külön bulizni is. Nem féltékenykedem, pont mivel tudom hogy szeret. Általában mókázunk, de sokszor beszélgetünk komoylabb témákról, amikor azt mondom neki hogy "Szeretlek" akkor is mindig a szemébe nézek jó mélyen, esetleg simogatom a haját, az arcát. Próbálom mindig elbűvölni. próbálok az ő fejével gondolkodni, objektíven szemlélni a dolgot, hogy mindigy egy véleményre lyukadjunk ki.

Aztán ő még nem volt fiúval, és kérdezgeti tőlem, hogy nem-e zavar, hogy várat, én meg mindig azt mondom, hogy "nem, nekem csak ő számít, és ne rágódjon ilyeneken mert szeretem".


Szal így próbálok tényleg minden téren "optimális" lenni. Próbálom meglepni, volt hogy nem találkoztunk, és az ablaka alatt álltam, felhívtam telefonon, ő kinézett és lejött hozzám, én meg vittem neki virágot meg ilyenek.


2010. okt. 19. 14:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
17%
magyarul papucs?
2010. okt. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne "optimális" legyél, hanem önmagad. Ha úgy is szeret tiszta szívéből, akkor vagy az igazi.


21F

2010. okt. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Szerintem aranyos dolog amit csinálsz. Én nagyon örülnék, ha a párom ilyen dolgokat tenne...
2010. okt. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Az a csajtól, függ, ha tényleg kezd irántad érezni vmit vagy már szeret is akkor biztos tetszik neki, h így bánsz vele, de azért vannak csajok akik a "rosszfiúkra" buknak, persze itt nem olyanra gondolok aki megcsalja a bnőjét.

Nekem pl. volt egy olyan kapcsolatom, h tényleg látszott, h a srác mindent megtenne, a csillagokat is lehozná, de eltelt 1,5 hónap és én nem éreztem iránta semmit...

2010. okt. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

ennyi, igaza van az elso hozzaszolonak, papucs vagy.

Abbol meg semmi jo nem lesz. At fog ba*szni meg otthagyni

2010. okt. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az idő majd eldönti a dolgot köztetek.
2010. okt. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint éretlen gondolkodásra vall, mikor valaki azt gondolja, hogy papucs egy pasi, ha szereti a barátnőjét. Mert az, hogy valaki a párja kedvében jár, szereti őt, és ezáltal elkövet mindent, hogy a kedvese jól érezze magát vele, az nem jelent "papucsságot".
2010. okt. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
27%

Tuti nem bírnálak ki!

Nekem az én párom ideális, pedig féltékeny, néha megbánt, sokszor nem romantikus, van, hogy elfelejti a hónapfordulót, de néha pont ezért néha pont ezek ellenére is szeretem!

Kinek kell egy tökéletes férfi? Nekem nem:)

2010. okt. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ezek a felszínes, erőltetett gesztusok önmagukban semmire sem jók.
2010. okt. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon figyelmes és érett vagy.

Kevés ilyen hapsi van már :S

Szerencsés lehet a barátnőd!

2010. okt. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!