Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Számodra milyen az ideális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számodra milyen az ideális nő/pasi?

Figyelt kérdés
Külső és belső tulajdonságokat is írjatok!:)
2009. aug. 18. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Most téged ez azért érdekel, hogy oylan vagy-e?

mert ha azért, hogy te is azt akard, akkor felejtsd el, lehet neked nem az jön be mint másnak..

Am nekem kedves (nem basz át, nem éget le stb..), nem félénk, lehet rámenős, a haj mind1, csak jól álljon neki, kicsit alacsonyabb mint én, nem tul sovány és nem kövér, szexi meg blábláblá sorolhatnám..

15F

2009. aug. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem az ideális pasi: jó képű, kicsit izmos, és nem szőke és kék szemű!! Belső tulajdonságai : kedves , vicces,aranyos, udvarias, őszinte és ez alatt azt értem hogy ne csaljon meg és ne csak kihasználjon hanem ha velem van akkor szeressen!
2009. aug. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az ideális nő számomra.... hmmm nehéz kérdés.

Nem plázaláma, Nem túl kövér, és nem is túl sovány.

Alacsonyabb nálam( azért mert ha magassarkút vesz fel akk kicsit hülyén nézne ki h magasabb nálam).

BARNA szem, lehetőleg nem túl extravagáns haj(értem ezen a lilát és a pinket)

Szeressen. Pl én szeretem ha csak mellémbújik és nézzük a TV-t. alvás közben hozzámbújik, ölelkezünk(nemkell mindig szexelni, sokszor egy ölelés több)

Legyenek mélyebb gondolatai(ezt arra értem, hogy vannak lányok akikre ha ránézel akkor látod, hogy azon törik a fejüket, hogy milyen szempillaspirált kell hogy vegyenek stb...na ezeket nem birom.)

2009. aug. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocsi az előzőhöz 17/F vagyok
2009. aug. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Érzékeny, intelligens, szenvedélyes, figyelmes, sokat törődik velem, érzelmes,van értékrendje,esetleg karizmatikus, vmiben tehetséges/különleges. Külsőleg magas, fekete hajú, szeret egyénien öltözködni, szereti a fekete ruhákat.
2009. dec. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!