Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan párkapcsolatoto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan párkapcsolatotok, amely sokáig se veled-se nélkülednek tűnt, a végére viszont mégis stabilizálódott, és hosszabb, nyugodt kapcsolat lett belőle?

Figyelt kérdés
Vagy a se veled, se nélküled kapcsolatok sorsa mindig a végleges szakítás?

2023. okt. 28. 14:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
AZ ilyeneknél a végére inkább el megy a kedvem tőle mert nem éri meg olyan kapcsolatba rakni az energiát ahol vannak időszakok ahol inkább nem kell a másik, csak néha
2023. okt. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen,de a végén inkább nélküle lett, mert semmiben se tudott kompromisszumot kötni,ment a saját feje után, és nem számitott miben eggyeztünk meg.
2023. okt. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, és a környezetemben sem láttam rá soha példát.
2023. okt. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, sajnálom, de a nehezebb úton fogod megtanulni.
2023. okt. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
volt ilyen de nem stabilizálódott
2023. okt. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Igazság szerint,ami tengernyi f...snak indult,az is maradt...

Szerintem az ilyesmit jobb elengedni.

2023. okt. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Eloszor 2 ev utan szakitottunk, kulon voltunk fel evet. Az ujrakezdes utan egy evvel ismet szakitottunk, a kovetkezo egy evben pedig “hivatalosan” mar ujra se kezdtuk, o is ismerkedett massal, es en is. Vegul az 5. evfordulonkat mar nem egyutt eltuk meg, mindketten hivatalosan massal voltunk.

Iden 10 eve lennenk egyutt, de szerencsere nem igy lett. En ferjhez mentem, neki hamarosan gyereke szuletik. Szivesen visszamennek az idoben, es az elso szakitas utan vissza sem neznek. Nagyon sok kart okoztunk egymasnak, nem lett volna szabad annyiszor ujrakezdeni.

2023. okt. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha már többször visszamászik valaki a kakis vödörbe,de még onnan is,bugyborékolva kiabálja a világnak " Jaj de jó,már nyugi minden "...akkor ez a valaki boldog?

Mert sok kapcsolat lenyugvása,"fejlődése" ezt jelenti.

2023. okt. 29. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%

4 évig voltam ilyen kapcsolatban. Mindig csúnya összeveszés, szakítás..aztán valahogy mindig kibékültünk. 6x költöztem az évek alatt. Csak azt sajnálom, hogy már az elsőnél nem volt annyi erőm, hogy továbblépjek. Elvesztegetett 4év volt. És mióta tényleg vége (2éve) sokkal nyugodtabb az életem!! És az igazi is eljött, akivel békében élem az életem.

Szerintem lépj! Később lehet bánni fogod ezt az időt!

2023. okt. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
8as tökéletesen leirta, semmi értelme az ilyennek.Kinek és mit akarsz bizonyítani kérdező, miért akarod stabilizálni ha már a kérdés is a bizonytalanságot sugallja? Elvesztegedet az időt ahogy korábban írták,ahelyett h.önmagadra és akár új kapcsolatra koncentrálnál
2023. okt. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!